• Domek podwójny "Rajski Ogród" dla szynszyli, szczurów, koszatniczek

The Symbol : RODP1

Domek podwójny - 35x20cm

119.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
EAN 5903857503067

Przestronny domek dla stadnych gryzoni

Ten mebelek powstał z myślą o parkach szynszyli i świnek morskich oraz stad mniejszych, stadnych czworonogów. Znajdzie się w nim miejsce i na wspólny wypoczynek, i na kolekcjonowanie wszystkich skarbów znalezionych w klatce. Jego przemyślana konstrukcja pozwala zarówno na postawienie go na podłożu bez przewracania się, jak i na podwieszenie go w wolierze. Jest stabilny, niezwykle wygodny i może służyć Twoim zwierzakom naprawdę długo.

Materiały, które zapewniają długowieczność domku

Ten mebelek, w połączeniu z innymi z kolekcji Rajski Ogród, z pewnością upiększy przestrzeń Twoich szynszyli lub innych gryzoni. Ale to dopiero początek jego zalet! Cały domek uszyliśmy z tkaniny Velvet wykorzystywanej do produkcji mebli premium dla ludzi. Jest ona niezwykle gęsta, miękka i bez obaw możesz prać ją w pralce. Nie gubi nitek i długo wygląda jak nowa. Za wypełnienie każdej ścianki domku posłużyła sprężysta, dopasowująca się do małych sylwetek gąbka. Pianka ta znana jest ze swojej miękkości i właściwości izolujących.

Wytrzymały i bezpieczny domek do klatki i woliery

Zadbaliśmy o to, żeby domek służył Twoim szynszylom, świnkom morskim lub innym gryzoniom jak najdłużej. Wszystkie jego elementy zszyliśmy ze sobą mocnymi nićmi tapicerskimi, nie zostawiając ani jednego wystającego szwu, w który mogłyby się zaplątać małe łapki. Jego uchwyty zostały wykonane z taśmy, którą niechętnie gryzą czworonogi. Co ważne, mimo swoich rozmiarów domek zachowa swój kształt również po powieszeniu go w wolierze.


  • Wymiar: około 35x20cm
  • Wymiar otworu: około 10cm
  • Wypełnienie: elastyczna pianka, owata tapicerska
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany, Velvet tapicerski gładki
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Gratis karabińczyki
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: fretki, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question