Save 15% on non-discounted products when you buy a minimum of 149 PLN (approx €35) using code: 98841641 

Houses Number of products : 39

Najważniejszy mebelek w całej klatce Twoje zwierzaki potrzebują miejsca do odpoczynku, które będzie im pomagało realizować swoje instynkty - przede wszystkim potrzebę chowania się w osłoniętych miejscach. Prawdopodobnie gdyby mogły one wybrać jeden najważniejszy dla nich mebelek, byłby to właśnie stabilny domek.

Wybór idealnego domku nie należy do najłatwiejszych. Zwróć uwagę przede wszystkim na jego wymiary - zwierzaki powinny się w nim swobodnie obracać i rozciągać. Ważne są też materiały, z jakich został on zrobiony - powinny być stabilne (wiele zwierzaków lubi wylegiwać się na daszkach), bezpieczne (bez wystających nitek), a także odporne na częste prania. Dodatkowym atutem będą solidne uchwyty do powieszenia, jeśli opiekujesz się koszatniczkami, szynszylami czy szczurami oraz obniżone wejścia, które ułatwią wchodzenie do nich świnkom morskim i jeżom.

Oczywiście liczy się też komfort samych czworonogów! Jeśli chcesz je rozpieścić, wybierz domek uszyty z miękkich, wygodnych materiałów. Opiekujesz się gryzoniami lub królikami, które nie odstępują się na krok? Pomyśl o domku podwójnym, w którym będą mogły odpoczywać wspólnie.