• Aport dla psa "Tropikalny Las" roz. M

The Symbol : APORTM

Aport dla psów w rozmiarze M

29.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
EAN 5903857502398

Uniwersalny aport, którego pokocha Twój pupil

Twój pies potrzebuje określonej dawki ruchu każdego dnia. Tylko od Ciebie zależy, czy to ty mu ją zapewnisz, czy będzie musiał wymyślać sobie zabawy samodzielnie, np. podbiegając do wszystkich psów albo niszcząc Twoje ulubione buty. Aport to idealna zabawka dla średnich psów. Pozwala zaspokoić instynkt łowiecki, pozbyć się energii i budować więzi między Tobą a czworonogiem! Możesz go użyć do treningu, podczas którego Twój pies będzie się i bawił, i uczył.

Materiał tapicerski o wysokiej wytrzymałości

Ten aport to bez wątpienia eleganckie akcesorium, które wraz z innymi rzeczami z tej kolekcji pięknie dopełni Twoją spacerową stylizację. Wygląd to jednak nie wszystko. Zadbaliśmy o to, żeby zabawka służyła Twojemu psu jak najdłużej. Materiał, z którego ją uszyliśmy to Matt Velvet, wykorzystywany do produkcji mebli dla ludzi. Świetnie znosi pranie, nie traci swoich kolorów.

To detale tworzą całość

W środku aportu znajduje się elastyczna, antyalergiczna kulka silikonowa, w której nie namnażają się grzyby i roztocza. Wszystkie elementy zabawki zszyliśmy nićmi tapicerskimi, dzięki czemu jest ona wytrzymała, a na jej brzegach nie znajdziesz żadnych wystających szwów. Rączka aportu została wykonana z mocnej taśmy nośnej - to ona umożliwi ci dalekie rzuty.


  • Wymiar: całość około 44cm (28cm aport + 16cm uchwyt)
  • Wypełnienie: kulka silikonowa 1 gatunku
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Tkanina pokryta jest specjalna warstwą ochronna, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów  
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Tropikalny Las
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question