• Domki i norki

Domki i norki

Czyli to, co gryzonie, króliki i jeże kochają najbardziej!

Każdy królik, gryzoń i jeż potrzebuje bezpiecznego, zabudowanego schronienia, tak samo, jak jego dzicy kuzyni. Chociaż Twoje zwierzaki nie muszą się ukrywać przed drapieżnikami, ich instynkt podpowiada im, żeby chować się wtedy, kiedy się czegoś przestraszą lub po prostu będą miały ochotę odpocząć chwilę w samotności. Dlatego też każda klatka lub terrarium tych małych zwierząt powinno być wyposażone w kryjówki - takie jak domki, norki i mostki.

W Krainie Tuptusia bez problemu znajdziesz domek i norkę dla swoich czworonogów - bez względu na to, czy są to króliki, świnki morskie, jeże, koszatniczki, myszoskoczki, szynszyle, szczury czy chomiki. Domek dla szynszyli sprawdzi się podwieszany, z kolei świnki morskie, króliki i jeże pokochają stabilne domki stojące.

Masz do wyboru drewniane, a także materiałowe domki i norki, szyte przez nas samych. Dzięki temu możemy Ci zagwarantować, że są one w pełni bezpieczne dla wszystkich zwierząt, dobrze znoszą pranie i długo utrzymują swoje intensywne kolory.