• Hamak z norką

Kim jesteśmy? Gryzoniami! Co kochamy…?

… Zakopywanie się! Zdecydowana większość gryzoni wyznaje zasadę: im ciaśniej, tym bezpieczniej. Podczas gdy większe powierzchnie wolą wykorzystywać do zabawy, to właśnie przytulne norki, przypominające ich naturalne schronienia, pozwalają im w pełni wypocząć.

Hamaki z norką to 3 w 1: kryjówki, dodatkowe małe pięterko w klatce i możliwość obserwacji otoczenia z wysokości. Nic więc dziwnego, że uwielbiają je koszatniczki, szczury i inne mniejsze gryzonie.

Podczas wyboru hamaka z norką dla swoich pupili kieruj się nie tylko jego wielkością i wyglądem, ale też tym, czy można go prać w pralce i - najważniejsze - czy jest on bezpieczny. Musi on być nie tylko stabilny i wytrzymały, ale też nie zawierać wystających szwów, o które mogłyby się zahaczyć małe łapki. Nie bez znaczenia są też materiały, z jakich został on uszyty. Powinny być miękkie i otulające, a przy tym wytrzymałe.

Hamak z norką z materiału Velvet i minky. Różne kolory.
Wysyłka w ciągu 24 godzin
KUP DO 10:00 WYŚLEMY DZIŚ
(dotyczy tylko szybkich płatności i pobrań)
Dostępność 13 szt.
45.00
Hamaczek z norką wykonany z materiału tapicerskiego DOT i minky. Dostępny w kolorach: jasnoszarym, bordowym, niebieskim, ciemnoszarym.
Wysyłka w ciągu 24 godzin
KUP DO 10:00 WYŚLEMY DZIŚ
(dotyczy tylko szybkich płatności i pobrań)
Dostępność 20 szt.
45.00