• Hamak trójkątny „Leśne zwierzęta” 30x30cm dla szczura, szynszyli

Hamak trójątny 30x30cm dla małych i średnich gryzoni. Różne kolory.

Kolor
29.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 15 opak

Hamak do małych i modułowych klatek

Chcesz dla swoich szynszyli, szczurów, świnek morskich lub innych gryzoni jak najlepiej i obdarowujesz je tyloma prezentami, że powoli przestają się one mieścić w ich pokoiku? A może posiadasz klatkę modułową i nie możesz powiesić w niej standardowych mebelków dla gryzoni ? W takim wypadku przyda Ci się trójkątny hamak, który po powieszeniu nie zajmie cennej przestrzeni na „parterze”. Jego mocowanie opiera się na bocznych prętach, dzięki czemu znajdzie on zastosowanie również w klatkach modułowych.

Wygodny i mocny materiał tapicerski

Tkanina Matt Velvet z nadrukiem, którą obszyliśmy część hamaka dotykającą ciała pupila, jest miękka i wytrzymała. To przyjemny w dotyku materiał, który nie traci koloru w praniu ani na słońcu, nie mechaci się i długo wygląda jak nowy.

Miękki i łatwy w czyszczeniu polar Minky

Z drugiej stronytrójkątnego hamaka dla gryzoni znajduje się materiał Minky o wysokiej gramaturze - 380g/m2. To kolorystyczne urozmaicenie klatki pupili, które nie blaknie na słońcu i dobrze znosi częste pranie w niskich temperaturach. Minky pełni rolę miękkiego, elastycznego i oddychającego wyścielenia, które pozwala odprężyć się zwierzakom. Dodatkowo wyczyścisz go w kilka chwil - wystarczy bieżąca woda, aby odpadły z niego sierść, siano i nieczystości. Do środka hamaka włożyliśmy  niezwykle puszystą owatę.

Przemyślane wykończenie

Zadbaliśmy o to, żeby trójkątny hamak dla Twoich pupili był dla nich w pełni bezpieczny i trwały. Nie znajdziesz w nim wystających nitek, o które zwierzaki mogłyby się zahaczyć. Jego uchwyty wykonaliśmy z mocnej taśmy rypsowej, a do zamówienia dołączymy karabińczyki, które utrzymają wagę zarówno mniejszych, jak i większych gryzoni.


  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Materiał: minky
  • Materiał: Matt Velvet
  • Wymiary (bok x wysokość x szerokość): ok. 30 cm x 21 cm x 42
  • Karabińczyki gratis
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question