• Double hammock

Ruch to zdrowie!

Twoje szczury, koszatniczki, szynszyle lub inne małe gryzonie zdają się mieć niekończącą się ilość energii? Pozwól im wyładować ją nie podczas gryzienia klatki, ale w zdrowy i bezpieczny sposób - urozmaicając przestrzeń, w jakiej żyją.

Idealnie nada się do tego podwójny hamak w kształcie plastra miodu. Powieszony w wolierze zapewni gryzoniom dodatkowe miejsce do zabawy i gonitw. Kiedy Twoje zwierzaki się zmęczą, będą mogły spokojnie odpocząć w miękko wyścielonym wnętrzu hamaka lub na jego stabilnym daszku.

Tego typu hamaki są też nieocenioną pomocą podczas walki z nadwagą szczurów, koszatniczek i innych gryzoni. Ciekawość tych zwierzaków zawsze bierze górę, dlatego chętnie będą się do nich wspinały, spalając przy tym kalorie i budując mięśnie.

Hamaki z piwnicą, które znajdziesz w tej kategorii, zostały wykonane z wytrzymałych materiałów tapicerskich i dokładnie przyszyte do mocnych uchwytów. Nie znajdziesz w nich też wystających szwów. Wszystko po to, żeby Twoje pupile były w pełni bezpieczne.