Legowisko muszla dla królików, fretek, świnek morskich, szczurów, szynszyli, jeży
Legowisko w kształcie muszli z dwoma poduszkami.
Dostępność: Towar dostępny pod zamówienie Czas wysyłki 5-10 dni roboczych. 0 szt.
Cena: 65.00
Legowisko w kształcie muszli z dwoma poduszkami.
Dostępność: Towar dostępny pod zamówienie Czas wysyłki 5-10 dni roboczych. 0 szt.
Cena: 65.00
Niezwykle wygodne, wyjątkowo stabilne i wytrzymałe - takie jest to legowisko w kształcie muszli. Jego rozmiary pozwolą Twoim czworonogom wygodnie się wyciągnąć, a wnętrze wyciszyć się i smacznie zasnąć. Stworzyliśmy je z myślą o wszystkich królikach miniaturowych, fretkach, a także stadach świnek morskich i szynszyli, które lubią wspólnie odpoczywać. Przekona do siebie również zwierzęta, które nie lubią opadających, luźnych materiałów. Dodatkowo jej szerokie wejście pozwoli im mieć cały czas oko na swoje terytorium.
Ta muszla nie tylko spodoba się Twoim pupilom, ale też ozdobi ich klatkę, wybieg, a razem z innymi mebelkami z kolekcji nawet całe pomieszczenie. Jej zewnętrzny, szary materiał tapicerski DOT składa się z charakterystycznych, gęstych wypustek. Niestraszne mu ani częste pranie, ani intensywne użytkowanie i długo wygląda jak nowy. W środku mebelka znajduje się kultowy już, bardzo miły w dotyku polarek Minky o wysokiej gramaturze w wybranym przez Ciebie kolorze. Jest on nie tylko trwały, ale też nadzwyczajnie łatwy w czyszczeniu. Pomiędzy praniami przytrzymaj go pod strumieniem wody, a odpadną z niego wszelkie zanieczyszczenia.
Za to, jak komfortowe jest to legowisko, odpowiada również sprężyste wypełnienie - owata. Nie odkształca się, dzięki czemu za każdym razem, kiedy Twoje króliki lub fretki wejdą do mebelka, natychmiast dopasuje się do ich sylwetek. Razem z wszytym dodatkowym usztywnieniem przy samym wejściu do muszli bardzo dobrze ją stabilizuje. Wszystkie elementy legowiska zszyliśmy mocnymi nićmi tapicerskimi, dbając o to, aby nie pozostały w nim niebezpieczne, wystające szwy.
Rozmiar S:
Rozmiar L:
Materiał ten wyróżnia się niezwykłą miękkością, ale również dużą wytrzymałością. Doskonale znosi intensywne użytkowanie oraz częste czyszczenie. Na całej powierzchni posiada regularne kulki o dłuższym włosiu. Nie gubi nitek, ani ma tendencji do mechacenia. Materiał DOT jest bardzo elastyczny, dzięki czemu idealne dopasuje się do ciała Twojego gryzonia lub królika.
Skład: 90% poliester, 10% nylon
Materiał tapicerski DOT można prać w pralce, w temperaturze nie przekraczającej 40 stopni, krótko wirować, nie wykręcać oraz nie należy czyścić go chemicznie.
Materiał minky często jest wykorzystywany w produkcji akcesoriów dla dzieci. Dzieje się tak, ponieważ jest niezwykle miękki, elastyczny oraz wyróżnia się właściwościami oddychającymi. Dodatkowo jest bardzo łatwy w pielęgnacji. W naszych produktach stosujemy minky o najwyższych dostępnych gramaturach. Dzięki temu, nasze produkty są wytrzymalsze i bardziej miękkie niż przy zastosowaniu niższej gramatury.
Skład: 100% poliester
Minky można prać w pralce, w temperaturze nie przekraczającej 30 stopni, krótko wirować, nie czyścić chemicznie.
Przedstawiamy kilka istotnych wskazówek, które pomogą Wam i Waszym Tuptusiom cieszyć się nowym produktem w bezpieczny sposób.
Informacja dotycząca bezpieczeństwa produktów
Produkty marki Kraina Tuptusia to ręcznie szyte akcesoria przeznaczone dla gryzoni i królików, wykonane z wysokiej jakości tkanin tapicerskich. Wszystkie wyroby są przeznaczone wyłącznie do użytku przez zwierzęta – nie są zabawkami dla dzieci.
Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie starannie dobrane materiały: tkaniny velvet, polary minky, wodoodporne tkaniny Oxford oraz bezpieczne wypełnienia, takie jak gąbka tapicerska, owata i wigofil. Wszystkie użyte materiały spełniają wymagania dyrektywy 2002/61/WE oraz rozporządzenia REACH nr 1907/2006, co świadczy o ich bezpieczeństwie chemicznym.
Produkty są opatrzone etykietą z oznaczeniem producenta oraz mogą być zidentyfikowane w przypadku konieczności wycofania z rynku lub zgłoszenia.
Zalecenia dotyczące użytkowania i bezpieczeństwa:
-Produkt przeznaczony jest wyłącznie dla zwierząt domowych (gryzoni i królików).
-Zwierzę może przegryźć materiał – zalecamy stopniowe oswajanie pupila z produktem oraz regularną kontrolę jego stanu.
-Uszkodzone akcesoria należy niezwłocznie usunąć z użytku, aby zapobiec ryzyku zadławienia lub zranienia.
-Instrukcje dotyczące czyszczenia i konserwacji znajdują się na metce lub dołączonym opisie produktu.
Produkty nie były testowane w zewnętrznych laboratoriach, jednak każda partia powstaje z zachowaniem staranności i z dbałością o komfort oraz bezpieczeństwo zwierząt.
Kraina Tuptusia Aleksandra Macura
Kozia 3/27
43-300 Bielsko-Biała
Poland
518949161
biuro@krainatuptusia.pl