• Norka XL "Romantyczny Zakątek" dla świnek morskich, szczurów, królików

The Symbol : RZN2

Norka dla małych i średnich zwierząt o wymiarach 30x30cm

Rozmiar
65.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
EAN 5903857503456

Komfortowa kryjówka dla tych nieco większych

Większa wersja norki, którą pokochały nie tylko gryzonie, tym razem w romantycznej odsłonie. Zanurz się w klimatycznym zakątku usłanym płatkami mięciutkich, pachnących kwiatów. Romantyczną aurę i wygodną konstrukcję docenią szczurki, króliki miniaturki, a także gryzoniowe mamy, które w komfortowym schronieniu pragną wychowywać swoją młodą gromadkę. 

Wytrzymała konstrukcja

Jeśli do tej pory przed zakupem norki podtrzymywała Cię opadająca konstrukcja, to w tym przypadku ten problem znika. Projektując norkę pomyśleliśmy o wszystkich tych czworonogach, które zachęcone przyjemnym półmrokiem pragną wygodnie się ułożyć w schronieniu, a opadający daszek uniemożliwia im przedostanie się, albo (co gorsza) wydostanie ze środka. Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby stworzyć funkcjonalny i komfortowy mebelek dla Twojego pupila.

Norkę wypełniliśmy owatą silikonową, która jest mięciutka i bezpieczna dla zwierzaczka, lecz jednocześnie usztywnia konstrukcję. Aby zapobiec problemu opadającego daszka, samo wejście usztywniliśmy dodatkowo fiszbiną. Całość została zszyta mocnymi nićmi tapicerskimi, dzięki czemu nie ma mowy o jakiejkolwiek niewygodzie dla Twojego czworonoga. 

Długowieczny materiał 

Kwestię wyglądu umyślnie zostawiliśmy na sam koniec, bo mimo że być może to nie najważniejszy aspekt, to jednak sama estetyka ma ogromne znaczenie. Materiał jest bardzo łatwy w zachowaniu czystości. Do uszycia wykorzystaliśmy tkaninę tapicerską Velvet, którą spokojnie możesz prać bez obaw o utratę kolorów czy mechacenie. Norka będzie cieszyła oko Twoje i Twojego pupila przez długi czas, stanowiąc zarówno ozdobę wnętrza, jak i komfortowe schronienie dla czworonoga. 


  • Wymiar: około 38x38cm
  • Wypełnienie: owata silikonowa 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Materiał pikowany posiada warstwę hydrofobową
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • W przód produktu wszyte sprężyste usztywnienie
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Romantyczny Zakątek
Polecane dla: jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question