• Norka L "Rajski Ogród" dla jeży pigmejskich, świnek morskich, szczurów

The Symbol : RON1

Norka dla małych i średnich zwierząt o wymiarach 30x30cm

65.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
EAN 5903857503203

To, co jeże i kawie kochają najbardziej

Gryzonie i jeże pigmejskie też mają swoje charaktery - jedne lubią odpoczywać na otwartych legowiskach, inne najchętniej drzemią zakopane w kryjówkach. Są też takie, które najpewniej czują się, kiedy mogą schować się w bezpiecznym miejscu, ale przy tym cały czas obserwować swoje otoczenie. To właśnie dla nich zaprojektowaliśmy tę norkę. Jej stabilna, nieopadająca konstrukcja przekona do siebie nawet wyjątkowo niepewne jeże i świnki morskie. Użyte do jej uszycia materiały pozwolą długo korzystać z niej Twoim pupilom.

Wytrzymała kryjówka dla jeży i gryzoni

Przepis na idealną norkę dla małych czworonogów? Bezpieczne wykończenie bez wystających szwów, w które mogłyby się zaplątać łapki - jest. Wytrzymałe, eleganckie materiały, które wyglądają jak nowe nawet po wielu praniach - są. Miękkie wypełnienie ścianek, po którym stąpa się jak po świeżej trawie z Rajskiego Ogrodu - jest. Gęsta tkanina składająca się z tysięcy jedwabnych w dotyku, otulających małe sylwetki mikrowłosków - jest! Krótko mówiąc, ta norka spełni wszystkie wymagania Twoich pupili i ozdobi ich klatkę, wolierę lub wybieg.

Norka, której nie da się… zgubić

Jeże pigmejskie często nie przepadają za domkami z opadającym wejściem. Zdarza się, że nie mogą znaleźć takiej kryjówki w terrarium, a kiedy już do niej wejdą, trudno im ją opuścić. Istnieje też spora grupa mniejszych gryzoni, które mają podobne problemy, a przykryte materiałem zaczynają panikować. Ta norka została wypełniona elastyczną i zwartą owatą, a w jej wejściu umieściliśmy dodatkowe usztywnienie. Dzięki temu nie tylko nie zgubi się żadnemu zwierzakowi, ale też zapewni czworonogom odpoczynek w bezpiecznym i stabilnym miejscu.


  • Wymiar: około 30x30cm
  • Wypełnienie: owata silikonowa 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce  
  • W przód produktu wszyte sprężyste usztywnienie
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question