Save 15% on non-discounted products when you buy a minimum of 149 PLN (approx €35) using code: 98841641 

Triangle hammock for chinchilla, guinea pig, rat, degus - Tropical Forest collection

A comfortable triangular hammock to hang in the corner of a cage or aviary.

The Availability Of : Medium stock level - dispatch time up to 24 hours
32.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Size:
Kolor/Wzór
opak
Shipping price :
The Lack Of

Koniec z brakiem miejsca do spania

Hamak trójkątny w rozmiarze XL to propozycja przede wszystkim dla świnek morskich i szynszyli, które lubią mieć dużo miejsca w trakcie snu i odpoczynku. Takie zwierzaki będą mogły bez problemu wyciągać na nim swoje łapki lub kłaść się w najwygodniejszych pozycjach. Ten mebelek przyda się również mniejszym, stadnym gryzoniom, które kochają leniuchować w grupie - np. koszatniczkom czy szczurom.

Niezwykły materiał i dekoracja klatki

Kochasz rozpieszczać swoje zwierzaki oraz dekorować ich klatkę tak, żeby cieszyła też Twoje oko? Materiał, z którego wykonaliśmy hamak, z pewnością przypadnie do gustu i Tobie, i Twoim pupilom. Velvet - z jednej strony pikowany, a z drugiej pokryty nadrukiem - to niezwykle wytrzymała, a przy tym miękka i otulająca tkanina tapicerska. Gryzonie uwielbiają się w nią wtulać. Co jednak równie ważne, możesz ją często prać, bez obawy o płowienie kolorów czy mechacenie się. Materiał pikowany został też pokryty specjalną powłoką, która zapobiega szybkiemu wchłanianiu się płynów do jego środka.

Wygoda i bezpieczeństwo - to jest to!

Chcesz powiesić mebelek na wysokości? Pamiętaj, że małe zwierzęta mają różne pomysły - musisz zadbać o ich bezpieczeństwo. W tym hamaku nie znajdziesz ani jednego wystającego szwu, o który mogłyby się zahaczyć małe łapki. Całość zszyliśmy wytrzymałymi nićmi tapicerskimi, a za uchwyty posłużyła tu taśma nośna, niechętnie gryziona przez czworonogi. W przypadku tego hamaka bezpieczeństwo idzie w parze z wygodą - jego wisienką na torcie jest wypełnienie z miękkiej i oddychającej owaty.


 • Wymiar: około 38x38cm 
 • Wypełnienie: owata tapicerska 
 • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
 • Szyte nićmi tapicerskimi 
 • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
 • Tkanina pikowana pokryta jest specjalna warstwą ochronna, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów  
 • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Parameters :
Collection:
Tropical Forest
Recommended for::
chinchillas, degus, guinea pigs, rats
 • Misia (2021-10-22)
  The Whole Thing
  (1)
  The Functionality Of The
  (1)
  Price
  (1)
  Rewelacja. Super do leżenia dla świnki. Ładnie i starannie uszyte.
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :