• Hamak trójkątny "DOT" 30x30cm dla szczura, szynszyli

Hamak trójątny 30x30cm dla małych i średnich gryzoni. Różne kolory.

Rozmiar
Kolor/Wzór
28.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Hamak trójkątny powstał z myślą o niewielkich klatkach, gdzie nie zawsze jest miejsce do powieszenia większych hamaczków. Doskonale sprawdzi się też w klatkach modułowych, gdzie powieszenie innego rodzaju hamaka jest niemożliwe.

Wytrzymały materiał tapicerski

Hamak trójkątny powstał z mocnego materiału tapicerskiego. Wybraliśmy ten materiał ze względu na jego przyjemną dla ciała teksturę oraz dużą wytrzymałość. Na całej powierzchni tkaniny znajdują się regularne kropki o dłuższym włosiu. Materiał nie gubi nitek oraz nie ma tendencji do mechacenia. Dodatkowo jest elastyczny, dzięki czemu hamak dopasuje się do ciała gryzonia.

Miękki minky

Z drugiej strony hamaka znajduje się materiał minky. Uwielbiamy go za jego miękkość i łatwość w pielęgnacji. Wystarczy go zamoczyć pod bieżącą wodą, aby pozbyć się futra i innych nieczystości.

Dobre wykończenie

Hamak posiada uchwyty z taśmy rypsowej, którą łatwo zawiesić na karabińczyku. Jest ona mocna, a zwierzęta nie przepadają za jej gryzieniem. Całość hamaka szyta jest mocnymi nićmi tapicerskimi. 


 

  • Można prać w pralce w niskich temperaturach
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Mocne uchwyty z taśmy
  • GRATIS 4 karabińczyki do zawieszenia
  • Materiał zewnętrzny 1: DOT
  • Materiał zewnętrzny 2: MINKY
  • Wymiary (bok x wysokość x szerokość): ok. 30 cm x 21 cm x 42
Kolekcja DOT
Polecane dla: koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej

Materiał tapicerski DOT

Materiał ten wyróżnia się niezwykłą miękkością, ale również dużą wytrzymałością. Doskonale znosi intensywne użytkowanie oraz  częste czyszczenie. Na całej powierzchni posiada regularne kulki o dłuższym włosiu. Nie gubi nitek, ani ma tendencji do mechacenia. Materiał DOT jest bardzo elastyczny, dzięki czemu idealne dopasuje się do ciała Twojego gryzonia lub królika. 

Skład: 90% poliester, 10% nylon
Materiał tapicerski DOT można prać w pralce, w temperaturze nie przekraczającej 40 stopni, krótko wirować, nie wykręcać oraz nie należy czyścić go chemicznie.

Minky

Materiał minky często jest wykorzystywany w produkcji akcesoriów dla dzieci. Dzieje się tak, ponieważ jest niezwykle miękki, elastyczny oraz wyróżnia się właściwościami oddychającymi. Dodatkowo jest bardzo łatwy w pielęgnacji. W naszych produktach stosujemy minky o najwyższych dostępnych gramaturach. Dzięki temu, nasze produkty są wytrzymalsze i bardziej miękkie niż przy zastosowaniu niższej gramatury.

Skład: 100% poliester
Minky można prać w pralce, w temperaturze nie przekraczającej 30 stopni,  krótko wirować, nie czyścić chemicznie.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question