• Hamak trójkątny "DOT" 30x30cm dla szczura, szynszyli

Hamak trójątny 30x30cm dla małych i średnich gryzoni. Różne kolory.

Rozmiar
Kolor/Wzór
28.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Hamak trójkątny powstał z myślą o niewielkich klatkach, gdzie nie zawsze jest miejsce do powieszenia większych hamaczków. Doskonale sprawdzi się też w klatkach modułowych, gdzie powieszenie innego rodzaju hamaka jest niemożliwe.

Wytrzymały materiał tapicerski

Hamak trójkątny powstał z mocnego materiału tapicerskiego. Wybraliśmy ten materiał ze względu na jego przyjemną dla ciała teksturę oraz dużą wytrzymałość. Na całej powierzchni tkaniny znajdują się regularne kropki o dłuższym włosiu. Materiał nie gubi nitek oraz nie ma tendencji do mechacenia. Dodatkowo jest elastyczny, dzięki czemu hamak dopasuje się do ciała gryzonia.

Miękki minky

Z drugiej strony hamaka znajduje się materiał minky. Uwielbiamy go za jego miękkość i łatwość w pielęgnacji. Wystarczy go zamoczyć pod bieżącą wodą, aby pozbyć się futra i innych nieczystości.

Dobre wykończenie

Hamak posiada uchwyty z taśmy rypsowej, którą łatwo zawiesić na karabińczyku. Jest ona mocna, a zwierzęta nie przepadają za jej gryzieniem. Całość hamaka szyta jest mocnymi nićmi tapicerskimi. 


 

  • Można prać w pralce w niskich temperaturach
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Mocne uchwyty z taśmy
  • GRATIS 4 karabińczyki do zawieszenia
  • Materiał zewnętrzny 1: DOT
  • Materiał zewnętrzny 2: MINKY
  • Wymiary (bok x wysokość x szerokość): ok. 30 cm x 21 cm x 42
Kolekcja DOT
Polecane dla: koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej

Materiał tapicerski DOT

Materiał ten wyróżnia się niezwykłą miękkością, ale również dużą wytrzymałością. Doskonale znosi intensywne użytkowanie oraz  częste czyszczenie. Na całej powierzchni posiada regularne kulki o dłuższym włosiu. Nie gubi nitek, ani ma tendencji do mechacenia. Materiał DOT jest bardzo elastyczny, dzięki czemu idealne dopasuje się do ciała Twojego gryzonia lub królika. 

Skład: 90% poliester, 10% nylon
Materiał tapicerski DOT można prać w pralce, w temperaturze nie przekraczającej 40 stopni, krótko wirować, nie wykręcać oraz nie należy czyścić go chemicznie.

Minky

Materiał minky często jest wykorzystywany w produkcji akcesoriów dla dzieci. Dzieje się tak, ponieważ jest niezwykle miękki, elastyczny oraz wyróżnia się właściwościami oddychającymi. Dodatkowo jest bardzo łatwy w pielęgnacji. W naszych produktach stosujemy minky o najwyższych dostępnych gramaturach. Dzięki temu, nasze produkty są wytrzymalsze i bardziej miękkie niż przy zastosowaniu niższej gramatury.

Skład: 100% poliester
Minky można prać w pralce, w temperaturze nie przekraczającej 30 stopni,  krótko wirować, nie czyścić chemicznie.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question