• Hamak szeroki "Tropikalny Las" 30x40cm dla szynszyli koszatniczek

Hamak szeroki 40x30cm

Rozmiar (2)
Kolor/Wzór
43.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Stada gryzoni, fretki czy mniejsze króliki - każdy skorzysta z tego hamaka!

Próbujesz wybrać mebelek do klatki Twoich pupili, ale ciężko Ci się zdecydować przez tak duży wybór? Jeśli dzielisz swój dom ze stadem kilku koszatniczek, szczurów lub szynszyli, albo z królikiem miniaturką lub fretką - wybierz szeroki hamak. Możesz go powiesić wysoko w wolierze, tworząc tym samym dodatkowe miejsce w klatce zwinnych zwierzaków. W klatce parterowej świetnie sprawdzi się powieszony niedaleko podłoża, dzięki czemu będzie nie tylko hamakiem, ale też… dachem kryjówki!

Nietuzinkowa tkanina tapicerska

Hamak dla gryzoni, królików i fretek z kolekcji Tropikalny Las to coś dla opiekunów, którzy uwielbiają rozpieszczać swoje zwierzaki, ale zwracają też uwagę na jakość akcesoriów, które wkładają do ich klatek.

Obydwie strony hamaka są uszyte z tkaniny tapicerskiej Matt Velvet - na górze z klimatycznym nadrukiem, a na dole ze stylowymi pikowaniami. Składa się ona z tysięcy miękkich mikrowłosków, które przy każdym ruchu otulą łapki i ciało Twojego zwierzaka. Całość została też pokryta specjalną powłoką, która zapobiega szybkiemu wchłanianiu się płynów do środka materiału. Co równie ważne, Matt Velvet to materiał, który nawet po wielu praniach wygląda jak nowy.

Wypełnienie i bezpieczeństwo mają znaczenie

Wisienką na torcie i dopełnieniem hamaka jest jego wypełnienie. Niezwykle miękka, elastyczna i oddychająca owata zapewni Twoim zwierzakom wygodny odpoczynek i w zimne, i w gorące dni. Jest znana ze swojej wytrzymałości i odporności na wysoką temperaturę, więc posłuży Twoim czworonogom naprawdę długo.

Oczywiście, nie ma nic ważniejszego, niż bezpieczeństwo - zwłaszcza na wysokości. Dlatego w mebelku nie znajdziesz ani jednej wystającej nitki, o którą mogłyby się zahaczyć małe łapki. Uchwyty hamaka są wykonane z wytrzymałej taśmy nośnej, a do zamówienia dołączymy polecane karabińczyki.


  • Wymiar: około 40x30cm 
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Tkanina pokryta jest specjalna warstwą ochronna, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów  
  • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Tropikalny Las
Polecane dla: fretki, koszatniczki, królika, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question