• Hamak podwójny plaster miodu "Rajski Ogród" dla szczurów, szynszyli, koszatniczek

The Symbol : ROHP1

Hamak podwójny w typie plastra miodu

59.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 3 opak
EAN 5903857503005

Trochę zabawy, trochę odpoczynku

Opiekujesz się żywiołowymi koszatniczkami, szczurami lub innymi pełnymi wigoru gryzoniami? Podwójny hamak to mebelek, który pozwoli im zdrowo rozładować ich energię - gonić się, chować, wspinać i wskakiwać. Jest to też idealna propozycja dla czworonogów, które powinny zrzucić trochę wagi - wejście na niego wymaga sporo ruchu! Po zabawie Twoje zwierzaki będą mogły spokojnie odpocząć zarówno w środku hamaka, jak i na jego daszku.

Wygoda i wytrzymałość - to jest to!

Nadruk, który znajduje się na hamaku, z pewnością ozdobi niejedną klatkę mniejszych i większych gryzoni. Wygląd to jednak nie wszystko. Zadbaliśmy o to, żeby mebelek służył im jak najdłużej, wciąż wyglądając jak nowy. Całość uszyliśmy ręcznie z gęstego, miłego w dotyku materiału Velvet, któremu niestraszny kontakt z pazurami, pralką czy promieniami słonecznymi. Dodatkowo środek hamaka jest pikowany, co nie tylko dodaje mu elegancji, ale też utrzymuje wypełnienie ścianek (elastyczny, miękki i antyalergiczny sztuczny puch) w jednym miejscu. 

Bezpieczny hamak dla gryzoni

Kiedy koszatniczki czy szczury wpadają w wir zabawy, ostatnie, o czym myślą, to swoje bezpieczeństwo - dlatego my robimy to za nie. Do zszycia elementów hamaka wykorzystaliśmy mocne nici tapicerskie, dbając o to, żeby nie znalazły się w nim żadne wystające szwy. Uchwyty wykonaliśmy z mocnych taśm, które nie tylko utrzymają całe stado gryzoni, ale też nie są przez nie chętnie gryzione. Do zamówienia dołączymy też wytrzymałe karabińczyki.


  • Wymiar: około 30x30cm (góra), 40x40 (dół)
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: fretki, koszatniczki, szczura, szynszyli
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question