Save 15% on non-discounted products when you buy a minimum of 149 PLN (approx €35) using code: 98841641 

Forest Animals Number of products : 1

Chcesz zapewnić swoim gryzoniom, jeżom pigmejskim, fretkom lub królikom bezpieczne miejsce do wypoczynku, a przy tym zależy Ci na funkcjonalności akcesoriów, których używają? Poznaj kolekcję stworzoną z trwałych materiałów najwyższej jakości, które są jednocześnie niezwykle miękkie i wygodne dla delikatnych łapek.

Twoje zwierzaki pokochają  wytrzymały polar Minky, który dzięki swojej wysokiej gramaturze pozostanie długo przyjemny w dotyku, oddychający oraz zachowa swój kolor. Wszystkie domki, legowiska, hamaki i norki z kolekcji zostały obszyte przyjazną w dotyku, lekko połyskującą tkaniną Matt Velvet z przyciągającym wzrok nadrukiem. Zewnętrzny materiał akcesoriów nie zmechaci się, a jego warstwa ochronna opóźni wsiąkanie płynów do wewnątrz, co da Ci czas na wytarcie nieczystości zwykłą ściereczką.


W kolekcji „Leśne Zwierzaki” znajdziesz:

  • hamaki z norką, w których chętnie wyścielą sobie gniazdo małe gryzonie (m.in. szczury, koszatniczki, myszoskoczki),
  • hamaki podwójne, idealne do wysokich klatek i dla większych stad,
  • hamaki z piwnicą pozwalające na wypoczynek w norce i „na dachu” świnkom morskim, szynszylom i szczurom,
  • hamaki pojedyncze, czyli najbardziej uniwersalne wyposażenie każdej klatki,
  • domki z obniżonym wejściem, które po podwieszeniu przydadzą się małym gryzoniom, a po postawieniu - świnkom morskim i jeżom pigmejskim,
  • usztywniane norki dla większych i mniejszych pupili,
  • legowiska, którymi rozpieścisz szczególnie króliki i świnki morskie,
  • paśniki na siano pasujące do reszty akcesoriów   

Wszystkie przedmioty szyjemy w Bielsku-Białej z materiałów tapicerskich pochodzących od polskich producentów.  Mogą być one prane regularnie w niskich temperaturach,bez utraty kolorów i swoich właściwości.Przykładamy dużą wagę do ich jakości i dbamy o to, żeby gotowe produkty nie miały niebezpiecznych, wystających szwów. Każdy produkt dopasujesz do swojego gustu - cała kolekcja jest dostępna w 3 kolorach Minky (materiału wewnętrznego): błękitnym, zielonym i pomarańczowym.