Dużą część naszej oferty stanowią uwielbiane przez zwierzęta hamaczki. Występują w wielu rozmiarach, kolorach oraz są szyte z różnych materiałów. Mogą służyć zarówno do spania jak i wspinaczek czy zabawy. Cechą wspólną wszystkich naszych hamaczków są uchwyty z bawełnianej taśmy w jodełkę rozmieszczone po bokach hamaczka oraz wypełnienie z owaty. Dodatkowo każdy hamaczek ma spód z materiału minky o wysokiej gramaturze.
Do każdego hamaczka dodajemy zestaw karabińczyków, które ułatwią jego zawieszenie.

Hamak pojedynczy

Jest to najpopularniejszy hamaczek w naszej ofercie. Jego standardowy rozmiar to około 31 x 31 cm, lecz występuje też w wersji podwójnej około 42 x 32 cm. Góra hamczka jest wykonana z materiału tapicerskiego lub bawełny, a dół jest z miękkiego minky. Oczywiście hamaczek można zawiesić w dowolnej pozycji. Hamak pojedynczy jest polecany dla większości gryzoni, w szczególności: szczurów, szynszyli, świnek morskich, koszatniczek.

Hamak podwójny

Jest to doskonała propozycja do wysokich klatek. Miękki dół hamaka wypełniony minky idealnie nada się do drzemki, a z górnego poziomu zwierzęta mogą obserwować klatkę. Podwójna konstrukcja zachęci do wspinaczki i aktywności. Jego standardowy wymiar to góra: około 31 x 31 cm, dół: około 47 cm x 47 cm.

Hamak podwójny z piwnicą

Model ten powstał z myślą o zwierzętach żyjących w stadzie. Hamak jest w stanie pomieścić aż 4 świnki lub szynszyle.  Podwójna piwnica może pełnić rolę norki, a góra być miejscem do obserwacji i odpoczynku. Wymiar górnej części to około 32 x 42 cm, a wysokość piwnicy 15 cm.

Hamak z norką

Jest to propozycja skierowana przede wszystkim do najmniejszych gryzoni takich jak szczury lub koszatniczki. Miękki środek hamaczka z luźnym minky pozwoli się swobodnie zakopać, a materiał tapicerski uchroni hamaczek przed zbyt intensywnym zużyciem. Jego standardowy wymiar to: około 31 x 31 cm, a średnica otworu około 10 cm.