• Wkład chłodzący z pokrowcem "Tropikalny Las" 1l

The Symbol : TLW1

Wkład chłodzący Branq z pokrowcem - 1l

Kolor/Wzór
59.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
EAN 5903857502244

Ochrona przed przegrzaniem i przyjemny odpoczynek

Kiedy słońce coraz rzadziej chowa się za horyzontem, a temperatury wzrastają z dnia na dzień, nie tylko ludzie marzą o odrobinie chłodu. O ile Ty możesz wziąć szybki prysznic lub włączyć sobie wiatrak, o tyle Twoje króliki, świnki morskie lub małe gryzonie nie przepadają ani za wodą, ani za przeciągami. Siedząc w klatce lub na wybiegu w ciepłym pomieszczeniu mogą się przegrzać, a nawet potrzebować wizyty u weterynarza. Żeby temu zapobiec, przygotuj im bezpieczny wkład chłodzący z pokrowcem.

Niezwykle duży wkład chłodzący

Wkład chłodzący z pokrowcem dla królików i gryzoni z kolekcji Tropikalny Las może ochłodzić naprawdę sporą powierzchnię. Zmieści się na nim stado szczurów, świnka morska czy szynszyla. Został on wykonany przez polską firmę Branq, a jego pojemność to aż 1000 ml. Nawet jeśli Twoje zwierzaki wybiorą odpoczynek obok niego, poczują przyjemny chłód.

Dobrze dobrane materiały

Wkład chłodzący bez częściowej izolacji mógłby być zbyt zimny dla Twoich zwierzaków. Dlatego zabezpieczyliśmy go materiałami, które nie tylko zapewnią im idealną, bezpieczną temperaturę, ale też miękkość pod łapkami. Tkaninę zewnętrzna - Matt Velvet - możesz używać w dwóch odsłonach - z nadrukiem dżungli oraz w przyjemnym, ciemnym kolorze. Świetnie znosi częste pranie i nie mechaci się. Od środka o higienę i utrzymanie temperatury wkładu dba gładki poliester.

Jak używać wkładu chłodzącego?

Wyjmij wkład z pokrowca i włóż go na kilka godzin do lodówki lub na nieco krócej do zamrażarki. Następnie włóż wkład z powrotem do pokrowca i połóż w klatce lub na wybiegu swoich gryzoni, królików lub jeży. Nigdy nie zmuszaj zwierzaków do korzystania z wkładu. Możesz go używać wielokrotnie.


  • Wymiar: około 24x16x5cm (dł. x szer. x wys.)
  • Wypełnienie: owata tapicerska
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany, poliester wodoodporny, rzep
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Tkanina pikowana pokryta jest specjalna warstwą ochronna, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów  
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Tropikalny Las
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question