• Poduszka pikowana L "Rajski Ogród" 35x40cm dla królików, świnek morskich

The Symbol : ROPP1

Poduszka pikowana 34x40cm

Rozmiar
Kolor/Wzór
38.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
EAN 5903857503050

Wygodne posłanie dla królików i gryzoni

Każdy zasługuje na chwilę (a nawet dwie) relaksu - zwłaszcza mali-wielcy odkrywcy, którzy każdego dnia wykorzystują mnóstwo energii na wypraszanie kolejnych smakołyków od opiekuna. Ta poduszka sprawdzi się idealnie w klatce i na wybiegu wszystkich świnek morskich i królików miniaturek, które zamiast w norkach wolą wypoczywać na otwartej przestrzeni. Legowisko zapewni im poczucie bezpieczeństwa, pozwalając cały czas mieć na oko swój teren. Rozczulające widoki śpiących podopiecznych - gwarantowane!

Poduszko-ozdoba klatki i wybiegu

Zaprojektowaliśmy tę poduszkę w taki sposób, żeby nie tylko stała się ulubionym miejscem odpoczynku Twoich królików lub świnek morskich, ale też ozdabiała ich przestrzeń i cieszyła Twoje oczy. Uszyliśmy ją z materiału uwielbianego przez zwierzaki i ich opiekunów. Składa się on z gęstych mikrowłosków, które przyjemnie otulą łapki Twoich czworonogów. Velvet, bo o nim mowa, nawet po wielu praniach wygląda jak nowy, nie blaknie i nie gubi nitek. Ta tkanina wytrzyma naprawdę wiele!

Sen jak na chmurce? Da się zrobić!

Co innego mogło się znaleźć w środku poduszki dla prawdziwych czworonożnych arystokratów, jak nie miękki, sztuczny puch? To dzięki niemu Twoi pupile, wchodząc na poduszkę, poczują się, jakby stąpali po miękkiej chmurce prosto z Rajskiego Ogrodu. Wisienką na torcie (a raczej mebelku) są pikowania, w które zwierzaki mogą się wtulić i odpłynąć w krainę snów o pysznych, świeżych warzywach. Poduszka została zszyta mocnymi nićmi tapicerskimi.


  • Wymiar: około 40x35cm
  • Wysokość: 6cm
  • Wypełnienie: kulka silikonowa 1 gatunku
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: fretki, królika, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question