• Poduszka pikowana L "Rajski Ogród" 35x40cm dla królików, świnek morskich

The Symbol : ROPP1

Poduszka pikowana 34x40cm

Rozmiar
Kolor/Wzór
38.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
EAN 5903857503050

Wygodne posłanie dla królików i gryzoni

Każdy zasługuje na chwilę (a nawet dwie) relaksu - zwłaszcza mali-wielcy odkrywcy, którzy każdego dnia wykorzystują mnóstwo energii na wypraszanie kolejnych smakołyków od opiekuna. Ta poduszka sprawdzi się idealnie w klatce i na wybiegu wszystkich świnek morskich i królików miniaturek, które zamiast w norkach wolą wypoczywać na otwartej przestrzeni. Legowisko zapewni im poczucie bezpieczeństwa, pozwalając cały czas mieć na oko swój teren. Rozczulające widoki śpiących podopiecznych - gwarantowane!

Poduszko-ozdoba klatki i wybiegu

Zaprojektowaliśmy tę poduszkę w taki sposób, żeby nie tylko stała się ulubionym miejscem odpoczynku Twoich królików lub świnek morskich, ale też ozdabiała ich przestrzeń i cieszyła Twoje oczy. Uszyliśmy ją z materiału uwielbianego przez zwierzaki i ich opiekunów. Składa się on z gęstych mikrowłosków, które przyjemnie otulą łapki Twoich czworonogów. Velvet, bo o nim mowa, nawet po wielu praniach wygląda jak nowy, nie blaknie i nie gubi nitek. Ta tkanina wytrzyma naprawdę wiele!

Sen jak na chmurce? Da się zrobić!

Co innego mogło się znaleźć w środku poduszki dla prawdziwych czworonożnych arystokratów, jak nie miękki, sztuczny puch? To dzięki niemu Twoi pupile, wchodząc na poduszkę, poczują się, jakby stąpali po miękkiej chmurce prosto z Rajskiego Ogrodu. Wisienką na torcie (a raczej mebelku) są pikowania, w które zwierzaki mogą się wtulić i odpłynąć w krainę snów o pysznych, świeżych warzywach. Poduszka została zszyta mocnymi nićmi tapicerskimi.


  • Wymiar: około 40x35cm
  • Wysokość: 6cm
  • Wypełnienie: kulka silikonowa 1 gatunku
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: fretki, królika, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question