• Mata do klatki "Tropikalny Las" 100x60cm dla królików świnek morskich

The Symbol : TLM1

Mata do klatki w rozmiarze 100x60cm

105.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 6 opak
EAN 5903857502046

Ochrona delikatnych łapek jeży pigmejskich, gryzoni i królików

Wyobraź sobie małe, dzikie zwierzęta, które wylegują się na miękkim mchu w dżungli. Twoje czworonogi mogą poczuć się podobnie! Zmorą wielu z nich są twarde podłoża, które ranią ich łapki, a zmorą ich właścicieli - nieestetyczne maty łazienkowe lub ściółka przenosząca się po całym domu. Z matą w typie Cage Liner z materiału możesz zapomnieć o obu tych problemach - ale tylko z taką, którą cechuje wysoka wytrzymałość i estetyczny design.

Wytrzymały materiał w dwóch odsłonach

Mata do klatki musi być wykonana z mocnych materiałów, które bez problemu wytrzymają częste pranie bez utraty swoich kolorów. Taka jest też mata z kolekcji Tropikalny Las, jednak tworząc ją, poszliśmy o krok dalej.

Zarówno jej jedna, jak i druga strona została wykonana z materiału tapicerskiego - możesz ich używać tak, jak wolisz. Co ważne, w stronie pikowanej wszystkie mikrowłoski, które tworzą to miękkie jak mech podłoże, są pokryte warstwą ochronną, która zapobiega szybkiemu wchłanianiu się płynów do środka maty. Wystarczy, że przetrzesz ją od czasu do czasu ściereczką, a dłużej będzie wyglądała jak świeżo po praniu!

Chmurkowe wypełnienie

W środku maty umieściliśmy owatę tapicerską, znaną ze swojej wysokiej wytrzymałości na wilgotność i temperaturę. Jest ona wyjątkowo miękka, ale też elastyczna. Utrzymuje swój kształt, dzięki czemu mata nie przesuwa się po klatce. Owata bardzo dobrze przepuszcza powietrze, latem się nie przegrzewa, a w zimę izoluje od zimnej podłogi.

Co bardzo ważne, mata jest szyta ręcznie z największą starannością. Nie ma na niej ani jednego niebezpiecznego, wystającego szwu. Jej wszystkie elementy są zszyte mocnymi nićmi tapicerskimi.


  • Wymiar: około 100x60cm
  • Wysokość brzegów maty: 2cm
  • Wypełnienie: owata tapicerska
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce
  • Tkanina pokryta jest specjalna warstwą ochronna, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów 
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Tropikalny Las
Polecane dla: fretki, jeża pigmejskiego, koszatniczki, królika, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question