• Legowisko z poduszką L "Romantyczny Zakątek" dla świnek morskich, szynszyli, szczurów

The Symbol : RZL1

Legowisko z wyjmowaną poduszką - 32x32cm

64.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
EAN 5903857503425

Wypoczynek jak na chmurce

Mięciutkie legowisko to idealna przestrzeń na wypoczynek dla każdej koszatniczki, świnki morskiej, szczura czy jeżyka. Jeżeli Twój pupil podczas relaksu uwielbia obserwować otaczającą go przestrzeń, a jednocześnie zanurzyć się w mięciutkiej niczym chmurka tkaninie, legowisko z kolekcji Romantyczny Zakątek będzie dla niego idealnym rozwiązaniem.

Elementy tworzące niezastąpione wrażenia 

Uczucie wypoczynku jak na chmurce potęguje kilka elementów, które zostały wykorzystane do stworzenia tego uroczego mebelka. Zacznijmy od fundamentów, a więc wypełnienia legowiska. W środku akcesorium dla Twojego pupila umieściliśmy kulkę silikonową, która do złudzenia przypomina puch. Dzięki temu Twój zwierzaczek odnosi wrażenie, jakby faktycznie wysypiał się na mięciutkiej chmurce. Za zewnętrzną oprawę z kolei odpowiada wyjątkowy materiał tapicerski Velvet. Składa się on z tysięcy mikrowłosków, które przyjemnie wtulają się w futerko czworonoga. Kombinacja tych elementów sprawia, że zwierzaczek ma szansę na relaks, na jaki zasługuje każdy mały królewicz.

Estetyka na długi czas

Jeżeli obawiasz się, że przepiękny kwiatowy wzór legowiska to przyjemność, na jaką sobie możesz pozwolić jedynie w kilku pierwszych tygodniach użytkowania produktu, to musimy natychmiast wyprowadzić Cię z tego błędu. Nie bez powodu postawiliśmy na tkaninę tapicerską szyjąc ten mebelek. Jest ona na tyle wytrzymała i odporna na działanie czynników takich jak pranie czy pazurki naszego pupila, że z powodzeniem będzie stanowić przepiękną ozdobę przez bardzo długi czas. Poduszeczka w legowisku jest wyjmowana, a więc również istnieje możliwość, aby oddzielnie czyścić oba te elementy w miarę aktualnych potrzeb Twojego pupila. 


  • Wymiar: około 32x32cm (poduszki 26x26cm)
  • Wysokość brzegów legowiska: 8cm
  • Wypełnienie: kulka silikonowa 1 gatunku
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany, poliester (spód)
  • Materiał pikowany posiada warstwę hydrofobową
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Romantyczny Zakątek
Polecane dla: szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question