• Legowisko muszla "Tropikalny Las" dla świnek morskich

The Symbol : TLLM1

Legowisko w kształcie muszli z dwoma poduszkami - średnica 32cm

Rozmiar
Kolor/Wzór
69.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
EAN 5903857502718

Bezpieczne legowisko dla jeży i gryzoni

Opiekujesz się gryzoniami, które przechodzą rekonwalescencję i potrzebują stabilnej kryjówki? Masz pod swoim dachem jeża, któremu zdarza się... zgubić swoją norkę? A może mieszka z Tobą świnka morska, która nie przepada za zabudowanymi domkami albo boi się luźnych, opadających daszków w mebelkach? Każdy z tych czworonogów z pewnością pokocha to legowisko. Ma ono płaskie wejście, które przyda się osłabionym zwierzakom, a jego konstrukcja pozwala na obserwację swojego terytorium z ukrycia bez obawy o zaplątanie się w luźne materiały.

Kryjówka, której nie powstydzą się mali arystokraci

 Czy dla właściciela jeża lub gryzoni może być coś piękniejszego niż widok zrelaksowanych, śpiących pupili? Dzięki temu legowisku na pewno Ci go nie zabraknie! Wchodząc do środka, Twoje zwierzaki poczują pod łapkami miękkie jak jedwab mikrowłoski, które delikatnie otulą ich łapki. Ciemne, klimatyczne kolory zapewnią im przyjemny półmrok, a elastyczne ścianki natychmiast dopasują się do ich sylwetek. W takim otoczeniu nie da się nie zdrzemnąć! Co jednak najlepsze - ta muszla będzie ich ulubionym legowiskiem przez długi czas. Jej materiały mogą być prane w pralce, nie płowieją i nie gubią nitek. Zostały też pokryte powłoką, która chwilowo skrapla na sobie wszelkie płyny.

Sprężyste i trwałe wypełnienie

 Zaprojektowaliśmy to legowisko tak, żeby było równie wygodne, co stabilne. Pomogła nam w tym niezastąpiona owata, nazywana sztucznym puchem. Jest ona niezwykle miękka i ugina się delikatnie nawet pod najmniejszym ciężarem, równocześnie szybko wracając do swojego kształtu. Nie traci swoich właściwości podczas prania ani na słońcu. Samo wejście do legowiska zostało dodatkowo usztywnione, aby jeszcze bardziej zwiększyć jego trwałość.


 • Wymiar: średnica około 32cm, wysokość około 17cm 
 • Wypełnienie: owata tapicerska 
 • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
 • Wszyta fiszbina usztywniająca górę
 • Gratis dwie poduszki
 • Szyte nićmi tapicerskimi 
 • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
 • Tkanina pikowana pokryta jest specjalna warstwą ochronna, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów  
Kolekcja Tropikalny Las
Polecane dla: fretki, jeża pigmejskiego, koszatniczki, królika, szczura, szynszyli, świnki morskiej
 • Legowisko jest piękne. Mój 10 letni królik jest nim zachwycony .
  Alicja K. (2022-10-26)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
The Signature Of The
Email
Ask a question