• Legowisko muszla "Rajski Ogród" dla świnek morskich, jeży pigmejskich, innych gryzoni

Legowisko w kształcie muszli z dwoma poduszkami - średnica 32cm

Rozmiar
Kolor/Wzór
69.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Ulubiona kryjówka nieśmiałych czworonogów

Każdy jeż i gryzoń instynktownie szuka miejsca, w którym może jednocześnie oglądać swoje terytorium i pozostać niezauważonym. To legowisko w kształcie muszli przypomina tym małym zwierzakom naturalną norkę, ale równocześnie nie jest całkowicie zabudowane i pozostaje stabilne. Dlatego uwielbiają je nie tylko odważniejsze świnki morskie czy koszatniczki, ale też nieśmiałe, nieco strachliwe czworonogi. Sam mebelek, w połączeniu z innymi rzeczami z kolekcji, może ozdobić i klatkę Twoich pupili, i cały pokój, w którym przebywają.

Wygodne, miękkie materiały

Legowisko w kształcie muszli zostało wykonane ze sprawdzonego i ukochanego przez wiele jeży i gryzoni materiału Velvet. Jest to tkanina niezwykle popularna wśród producentów mebli dla ludzi, więc nawet intensywne użytkowanie jej niestraszne. Za wypełnienie mebelka posłużył sztuczny puch, który przyjemnie ugina się pod łapkami, ale też trzyma w ryzach całą konstrukcję. Legowisko może być prane w pralce, w której nie traci swoich intensywnych kolorów i nie mechaci się. Krótko mówiąc, zostanie z Twoim zwierzakiem na długo!

Żeby dom nie spadł na głowę

Twoje gryzonie lub jeże nie chcą mieć domu na głowie… dosłownie? To zrozumiałe - jedne czworonogi wolą zakopywać się w luźnych materiałach, a inne cenią sobie stabilność i otwartą przestrzeń. To właśnie z myślą o tych drugich wszyliśmy do daszku muszli zabezpieczoną fiszbinę, która utrzyma jego kształt. Dlatego też ten mebelek idealnie sprawdza się w terrariach jeży pigmejskich, które miewają problemy ze znalezieniem swojej kryjówki, jeśli coś ją zakryje. Całość zszyliśmy mocnymi nićmi tapicerskimi, nie zostawiając w legowisku żadnych wystających szwów.


  • Wymiar: średnica około 32cm, wysokość około 17cm 
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Wszyta fiszbina usztywniająca górę
  • Gratis dwie poduszki
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: fretki, jeża pigmejskiego, koszatniczki, królika, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question