• Kraina Tuptusia legowisko z poduszką duże „Leśne Zwierzęta” dla świnek morskich i królików L

Duże legowisko L z materiału tapicerskiego Velvet. Wyjmowana poduszka. Występuje w trzech kolorach.

56.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Kraina Tuptusia legowisko z poduszką duże „Leśne Zwierzęta” dla świnek morskich i królików

Duża, miękka powierzchnia

To legowisko w największym rozmiarze będzie idealnym miejscem odpoczynku dla świnek morskich i mniejszych królików. Chętnie skorzystają z niego również jeże pigmejskie oraz stadne gryzonie, np. szczury i koszatniczki, które tak uwielbiają spać wtulone w siebie w jednym miejscu. Materiały użyte w legowisku są wygodne i wytrzymałe, dzięki czemu będą służyły Twoim zwierzakom za ulubione posłanie przez długi czas.    

Wytrzymały materiał zewnętrzny

Zadbaliśmy o to, żeby duże legowisko dla świnek morskich, królików i innych małych zwierzaków służyło im jak najdłużej. Dlatego jego boki zostały wypełnione kulkami silikonowymi (nazywanymi też sztucznym puchem). Zapewniają one sprężystość, są odporne na działanie światła i antyalergiczne. Zewnętrzna strona brzegów posłania jest pokrytwytrzymałym materiałem Matt Velvet z oryginalnym nadrukiem. Jest on miękki i długo utrzymuje kolor.

Poduszka przyjemna dla delikatnych łapek

Dzięki wykorzystaniu polaru Minky o gramaturze aż 380g/m2 poduszka w legowisku jest tak miękka, że Twoje zwierzaki nie będą chciały z niej schodzić! Ona również została wypełniona antyalergicznymi kulkami silikonowymi, które dopasują się do ciała gryzonia, królika, fretki lub jeża nawet pod najmniejszym naciskiem. Co więcej, wyczyszczenie materiału Minky zajmie Ci tylko kilka chwil. Wystarczy przetrzeć go ścierką, umieścić pod bieżącą wodą, a od czasu do czasu wyprać w niskiej temperaturze.

Łatwy w czyszczeniu spód

Wiemy, że wszechobecne siano i trociny potrafią wyprowadzić z równowagi. Dlatego podszyliśmy dół legowiska gładkim poliestrem, do którego nic się nie przyczepi. To zdecydowanie ułatwi Ci sprzątanie klatki i wybiegu pupili!


  • Wymiary: ok. 32 x 32 cm (poduszka: 25 x 25 cm)
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Materiał poduszki: minky
  • Materiał boków: Matt Velvet
  • Materiał spodu: poliester
  • Wypełnienie: kulka silikonowa
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question