• Kraina Tuptusia "DOT" tunel okrągły podwieszany dla szczurów, szynszyli

Tunel okrągły z uchwytami do podwieszenia. 33x19cm. Różne kolory.

Kolor
65.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Coś dla większych i mniejszych

Okrągły, wiszący tunel z kolekcji DOT to - wbrew pozorom - bardzo uniwersalny mebelek. Po przywieszeniu u góry klatki stworzy dodatkową powierzchnię do zabaw i wypoczynku dla szczurów, koszatniczek czy szynszyli. Jest on jednak na tyle wytrzymały, że możesz również przyczepić go do boków klatki, gdzie na pewno zainteresuje przede wszystkim świnki morskie i króliki miniaturki. Mniejszym zwierzakom może służyć za plac zabaw, a większym za sypialnię.

Elegancki z zewnątrz

Materiał w odcieniach szarości, który znajduje się na zewnątrz tunelu to DOT - tkanina tapicerska, która nie tylko minimalistycznie ozdabia klatkę, ale też zapewnia mebelkowi długowieczność. DOT składa się z tysięcy przyjemnych w dotyku mikrowłosków. Możesz ją prać regularnie w niskich temperaturach i wystawiać na słońce, a ona dalej będzie wyglądała jak nowa. Nie zgubi też nitek, a dzięki temu, że została przyszyta nićmi tapicerskimi, nie znajdziesz na niej niebezpiecznych, wystających szwów.

Mięciutki wewnątrz

Popularność okrągłego tunelu mierzymy w zadowoleniu małych łapek, które do niego weszły. Z pewnych źródeł wiemy, że wszystkie te zwierzaki pokochały miękkość materiału, którym wyścieliliśmy tunel od środka. Słyszeliśmy też, że ich właściciele cenią sobie Minky - bo o nim mowa - za jego wytrzymałość i łatwość w czyszczeniu. Dzięki swojej wysokiej gramaturze (380g/m2) Minky na długo zachowa swoje otulające wypustki. W zależności od potrzeb możesz go bez problemu wielokrotnie prać w pralce lub po prostu opłukiwać pod bieżącą wodą.

Bezpiecznie usztywniony

Tak - nawet po podwieszeniu, nawet kiedy wejdzie do niego stado gryzoni lub królik, nawet po wielu praniach - okrągły tunel zachowa swój kształt! Zawdzięcza to użytym w nim wysokiej jakości materiałom i niciom, ale przede wszystkim wypełnieniu z gąbki tapicerskiej o najwyższej możliwej gęstości. Tej sprężystej piance pomagają też dwie okrągłe fiszbiny, które wszyliśmy w bezpieczny sposób na dwóch końcach tunelu.


 • Szyte nićmi tapicerskimi
 • Materiał: minky
 • Materiał: DOT
 • Długość: ok. 33 cm
 • Wysokość: ok. 19cm

Uwaga: po rozpakowaniu tunel może być przekrzywiony na jedną ze stron - wystarczy wymodelować wszyte fiszbiny do pożądanego kształtu.

Materiał Tkanina tapicerska DOT
Kolekcja DOT
Polecane dla: fretki, jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
 • Tunel kupiłam, nie przekonana, że się szynszyla spodoba, a po przywieszeniu okazało sie, że to lepsza zabawka niż domek :-) Jedynie jestem ciekawa ile taśmy mocujące wytrzymają, bo już majstruja zabkami :-)
  Kama (2021-03-18)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question