• Kraina Tuptusia "DOT" tunel okrągły podwieszany dla szczurów, szynszyli

Tunel okrągły z uchwytami do podwieszenia. 33x19cm. Różne kolory.

Kolor
65.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 6 opak

Coś dla większych i mniejszych

Okrągły, wiszący tunel z kolekcji DOT to - wbrew pozorom - bardzo uniwersalny mebelek. Po przywieszeniu u góry klatki stworzy dodatkową powierzchnię do zabaw i wypoczynku dla szczurów, koszatniczek czy szynszyli. Jest on jednak na tyle wytrzymały, że możesz również przyczepić go do boków klatki, gdzie na pewno zainteresuje przede wszystkim świnki morskie i króliki miniaturki. Mniejszym zwierzakom może służyć za plac zabaw, a większym za sypialnię.

Elegancki z zewnątrz

Materiał w odcieniach szarości, który znajduje się na zewnątrz tunelu to DOT - tkanina tapicerska, która nie tylko minimalistycznie ozdabia klatkę, ale też zapewnia mebelkowi długowieczność. DOT składa się z tysięcy przyjemnych w dotyku mikrowłosków. Możesz ją prać regularnie w niskich temperaturach i wystawiać na słońce, a ona dalej będzie wyglądała jak nowa. Nie zgubi też nitek, a dzięki temu, że została przyszyta nićmi tapicerskimi, nie znajdziesz na niej niebezpiecznych, wystających szwów.

Mięciutki wewnątrz

Popularność okrągłego tunelu mierzymy w zadowoleniu małych łapek, które do niego weszły. Z pewnych źródeł wiemy, że wszystkie te zwierzaki pokochały miękkość materiału, którym wyścieliliśmy tunel od środka. Słyszeliśmy też, że ich właściciele cenią sobie Minky - bo o nim mowa - za jego wytrzymałość i łatwość w czyszczeniu. Dzięki swojej wysokiej gramaturze (380g/m2) Minky na długo zachowa swoje otulające wypustki. W zależności od potrzeb możesz go bez problemu wielokrotnie prać w pralce lub po prostu opłukiwać pod bieżącą wodą.

Bezpiecznie usztywniony

Tak - nawet po podwieszeniu, nawet kiedy wejdzie do niego stado gryzoni lub królik, nawet po wielu praniach - okrągły tunel zachowa swój kształt! Zawdzięcza to użytym w nim wysokiej jakości materiałom i niciom, ale przede wszystkim wypełnieniu z gąbki tapicerskiej o najwyższej możliwej gęstości. Tej sprężystej piance pomagają też dwie okrągłe fiszbiny, które wszyliśmy w bezpieczny sposób na dwóch końcach tunelu.


 • Szyte nićmi tapicerskimi
 • Materiał: minky
 • Materiał: DOT
 • Długość: ok. 33 cm
 • Wysokość: ok. 19cm

Uwaga: po rozpakowaniu tunel może być przekrzywiony na jedną ze stron - wystarczy wymodelować wszyte fiszbiny do pożądanego kształtu.

Materiał Tkanina tapicerska DOT
Kolekcja DOT
Polecane dla: fretki, jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
 • Tunel kupiłam, nie przekonana, że się szynszyla spodoba, a po przywieszeniu okazało sie, że to lepsza zabawka niż domek :-) Jedynie jestem ciekawa ile taśmy mocujące wytrzymają, bo już majstruja zabkami :-)
  Kama (2021-03-18)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question