• Hamak z piwnicą "Tropikalny Las" 30x40cm dla świnek morskich szynszyli

The Symbol : TLHP1

Hamak z podwójną piwnicą (tunelami) 40x30cm

Rozmiar (2)
Kolor/Wzór
55.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
EAN 5903857502121

Hamak, który nigdy się nie znudzi

W dżungli nie ma nudy, a miejsce znajdzie się dla każdego. Tak samo jest w hamaku z piwnicą z kolekcji Tropikalny Las. Oszczędzi on Twoim zwierzakom kłótni o miejsce i zapewni dużo przestrzeni do odpoczynku i zabawy. Może być wielopiętrowym królestwem samotnika lub mebelkiem, który pomieści całe stado koszatniczek, świnek morskich, szczurów czy szynszyli.

Funkcjonalny materiał

Szlachetne, delikatne łapki Twoich gryzoni potrzebują niemniej szlachetnych materiałów, po których chodzą. Dlatego cały hamak z piwnicą uszyliśmy z materiału tapicerskiego wykorzystywanego do produkcji wysokiej klasy „ludzkich” mebli. Jego wytrzymałe, a przy tym delikatne mikrowłoski otulą Twoje czworonogi. Co równie ważne - bez problemu znosi on pranie w niskich temperaturach, a dzięki jego powłoce ochronnej znajdującej się na wewnętrznym materiale, która nie wchłania od razu cieczy, możesz go szybko posprzątać.

Królewskie wypełnienie

Prawdziwy luksus można poczuć, wchodząc do piwnicy hamaka. Dwa tunele zostały pokryte tym samym materiałem, wyróżniającym się jednak swoimi pikowaniami. Odpowiednio rozmieszczone „wgniecenia” tworzą niezwykle miękkie poduszeczki, przypominające obłoki. Pomiędzy materiałem wewnętrznym i zewnętrznym umieściliśmy owatę - elastyczne, trwałe i oddychające wypełnienie.

Bezcenne bezpieczeństwo

Można dużo mówić o wygodzie Twoich pupili i długowieczności ich mebelków, ale dla opiekuna zawsze najważniejsze jest bezpieczeństwo jego zwierząt. Dlatego zadbaliśmy również o nie! Wszystkie elementy hamaka z piwnicą zszyliśmy grubymi nićmi tapicerskimi, nie pozostawiając wystających niespodzianek, o które mogłyby się zahaczyć małe łapki. Uchwyty są wykonane z wytrzymałej taśmy nośnej, a do zamówienia dodamy sprawdzone przez nas karabińczyki.


  • Wymiar: około 40x30cm 
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Tkanina w środku hamaczka pokryta jest specjalna warstwą ochronna, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów  
  • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Tropikalny Las
Polecane dla: fretki, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question