• Hamak z piwnicą "Rajski Ogród" 30x40cm dla świnek morskich, szczurów, szynszyli, koszatniczek

The Symbol : ROHP2

Hamak z piwnicą (tunelami) dla małych i średnich gryzoni.

Rozmiar (2)
Kolor/Wzór
75.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
EAN 5903857502985

Hamak dla ekstra- i introwertycznych gryzoni

Nawet stadne świnki morskie, koszatniczki czy szynszyle czasami potrzebują odpoczynku od przyjaciela, tylko po to, żeby... kilka chwil później przyjść do niego i wtulić się w jego futerko. Hamak z piwnicą to idealny mebelek dla każdego typu zwierzaka - można w nim drzemać na osobności, w „piwnicy”, jak i razem, na daszku. Jest też świetnym mebelkiem do wspólnych zabaw.

Materiały, które pokocha Twój pupil i Ty!

Hamak dla gryzoni z kolekcji Rajski Ogród został zaprojektowany z myślą o najmniejszych szczegółach. Materiał, z którego go uszyliśmy, składa się z tysięcy gęstych, miękkich mikrowłosków, które przyjemnie otulą małe łapki czworonogów. Jego ciemny kolor zapewni im w tunelach przyjemny półmrok. Możesz go prać w niskich temperaturach, bez obawy o utratę kolorów czy mechacenie się. Za wypełnienie wszystkich ścianek posłużyła puszysta jak chmurka owata, która charakteryzuje się również niezwykłą trwałością i elastycznością.

Na wysokości liczy się bezpieczeństwo

Kiedy Twoje gryzonie odpoczywają i bawią się kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią, najważniejsze jest zapewnienie im bezpieczeństwa. Ten hamak z piwnicą utrzymują mocne taśmy, które bez problemu uniosą nawet całe stado czworonogów. Całość zszyliśmy za pomocą wytrzymałych nici tapicerskich i zadbaliśmy o to, żeby z mebelka nie wystawały żadne niebezpieczne szwy, o które mogłyby się zahaczyć małe łapki. Dodatkowo do zamówienia dołączymy sprawdzone karabińczyki. Innymi słowy, Twoje koszatniczki, świnki morskie lub szynszyle nie mają się czego obawiać.


  • Wymiar: około 40x30cm 
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce  
  • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: fretki, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question