• Hamak z piwnicą "Rajski Ogród" 30x40cm dla świnek morskich, szczurów, szynszyli, koszatniczek

The Symbol : ROHP2

Hamak z piwnicą (tunelami) dla małych i średnich gryzoni.

Rozmiar (2)
Kolor/Wzór
75.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
EAN 5903857502985

Hamak dla ekstra- i introwertycznych gryzoni

Nawet stadne świnki morskie, koszatniczki czy szynszyle czasami potrzebują odpoczynku od przyjaciela, tylko po to, żeby... kilka chwil później przyjść do niego i wtulić się w jego futerko. Hamak z piwnicą to idealny mebelek dla każdego typu zwierzaka - można w nim drzemać na osobności, w „piwnicy”, jak i razem, na daszku. Jest też świetnym mebelkiem do wspólnych zabaw.

Materiały, które pokocha Twój pupil i Ty!

Hamak dla gryzoni z kolekcji Rajski Ogród został zaprojektowany z myślą o najmniejszych szczegółach. Materiał, z którego go uszyliśmy, składa się z tysięcy gęstych, miękkich mikrowłosków, które przyjemnie otulą małe łapki czworonogów. Jego ciemny kolor zapewni im w tunelach przyjemny półmrok. Możesz go prać w niskich temperaturach, bez obawy o utratę kolorów czy mechacenie się. Za wypełnienie wszystkich ścianek posłużyła puszysta jak chmurka owata, która charakteryzuje się również niezwykłą trwałością i elastycznością.

Na wysokości liczy się bezpieczeństwo

Kiedy Twoje gryzonie odpoczywają i bawią się kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią, najważniejsze jest zapewnienie im bezpieczeństwa. Ten hamak z piwnicą utrzymują mocne taśmy, które bez problemu uniosą nawet całe stado czworonogów. Całość zszyliśmy za pomocą wytrzymałych nici tapicerskich i zadbaliśmy o to, żeby z mebelka nie wystawały żadne niebezpieczne szwy, o które mogłyby się zahaczyć małe łapki. Dodatkowo do zamówienia dołączymy sprawdzone karabińczyki. Innymi słowy, Twoje koszatniczki, świnki morskie lub szynszyle nie mają się czego obawiać.


  • Wymiar: około 40x30cm 
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce  
  • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: fretki, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question