• Hamak trójkątny XL 38x38cm "Rajski Ogród" dla świnek morskich, szczurów, szynszyli

Hamak trójątny 38x38cm dla średnich gryzoni.

Rozmiar
Kolor/Wzór
32.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Hamak narożny dla szynszyli i świnek morskich

Hamak trójkątny w większym rozmiarze przyda się przede wszystkim większym świnkom morskim i szynszylom, które w trakcie odpoczynku lubią mieć dużo miejsca do przeciągnięcia się i ułożenia w ulubionej pozycji. Chętnie skorzystają z niego również koszatniczki, szczury i inne mniejsze gryzonie, które nie wyobrażają sobie zasypiania bez wtulenia się w swoich przyjaciół. Dzięki temu mebelkowi urozmaicisz klatkę swoich pupili, nie zabierając w niej miejsca.

Otulający materiał

Aby zapewnić Twoim czworonogom wypoczynek na najwyższym poziomie, do uszycia hamaka wykorzystaliśmy niezastąpiony materiał tapicerski Velvet. Jest on niezwykle przyjemny w dotyku, ale też wytrzymały. Możesz go bez obaw prać w pralce, a on na długo zachowa swoje intensywne kolory. Jak już spać na wysokości, to dlaczego nie na chmurce? W środku mebelka umieściliśmy puszystą, oddychającą owatę, po której stąpanie przypomina spacer po obłokach prosto z Rajskiego Ogrodu.

Wytrzymały hamak do klatek i wolier

Hamak dla nieco większych zwierząt musi być wytrzymały, aby zapewnić im bezpieczeństwo - zwłaszcza, jeżeli będzie przymocowany w wysokiej wolierze. Dlatego zszyliśmy go odpornymi na zerwanie nićmi tapicerskimi, nie zostawiając na jego powierzchni ani jednego wystającego szwu. Uchwyty, które go utrzymują, wykonaliśmy z taśmy o strukturze, którą niechętnie gryzą czworonogi. Dodatkowo do zamówienia dołączymy polecane karabińczyki.


  • Wymiar: około 38x38cm 
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce  
  • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question