• Hamak trójkątny XL 38x38cm "Rajski Ogród" dla świnek morskich, szczurów, szynszyli

Hamak trójątny 38x38cm dla średnich gryzoni.

Rozmiar
Kolor/Wzór
32.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Hamak narożny dla szynszyli i świnek morskich

Hamak trójkątny w większym rozmiarze przyda się przede wszystkim większym świnkom morskim i szynszylom, które w trakcie odpoczynku lubią mieć dużo miejsca do przeciągnięcia się i ułożenia w ulubionej pozycji. Chętnie skorzystają z niego również koszatniczki, szczury i inne mniejsze gryzonie, które nie wyobrażają sobie zasypiania bez wtulenia się w swoich przyjaciół. Dzięki temu mebelkowi urozmaicisz klatkę swoich pupili, nie zabierając w niej miejsca.

Otulający materiał

Aby zapewnić Twoim czworonogom wypoczynek na najwyższym poziomie, do uszycia hamaka wykorzystaliśmy niezastąpiony materiał tapicerski Velvet. Jest on niezwykle przyjemny w dotyku, ale też wytrzymały. Możesz go bez obaw prać w pralce, a on na długo zachowa swoje intensywne kolory. Jak już spać na wysokości, to dlaczego nie na chmurce? W środku mebelka umieściliśmy puszystą, oddychającą owatę, po której stąpanie przypomina spacer po obłokach prosto z Rajskiego Ogrodu.

Wytrzymały hamak do klatek i wolier

Hamak dla nieco większych zwierząt musi być wytrzymały, aby zapewnić im bezpieczeństwo - zwłaszcza, jeżeli będzie przymocowany w wysokiej wolierze. Dlatego zszyliśmy go odpornymi na zerwanie nićmi tapicerskimi, nie zostawiając na jego powierzchni ani jednego wystającego szwu. Uchwyty, które go utrzymują, wykonaliśmy z taśmy o strukturze, którą niechętnie gryzą czworonogi. Dodatkowo do zamówienia dołączymy polecane karabińczyki.


  • Wymiar: około 38x38cm 
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce  
  • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question