• Dr Ziętek Senior-Herb mieszanka ziołowa w kapsułkach dla starszych zwierząt

The Symbol : Senior-Herb

Mieszanka ziołowa Senior-Herb w kapsułkach przeznaczona jest dla królików i gryzoni w sile wieku.

Type of animal koszatniczka, szynszyla, królik, świnka morska
29.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Medium stock level - dispatch time up to 24 hours
EAN 5903857502633

Kapsułki Senior-Herb stworzone zostały z myślą o królikach, świnkach morskich, szynszylach i innych gryzoniach, które są w sile wieku.

Mieszanka ziołowa Senior-Herb w kapsułkach przeznaczona jest dla zwierząt starszych. Wspomaga funkcjonowanie narządów wewnętrznych, stymuluje apetyt i układ nerwowy. 

Zawarty w preparacie materiał roślinny, dzięki specjalnym zabiegom frakcjonowanej maceracji uwalnia w jak największym stopniu aktywne składniki w przewodzie pokarmowym zwierzęcia. Zawartość kapsułki może być podawana strzykawką po zrobieniu zawiesiny wodnej lub dodawana do pokarmu. 1 kapsułka jest przeznaczona dla zwierzęcia o masie około 1 kg.


Skład: mieszanka ziół korzystnie wpływająca na odporność organizmu: C.laevigata, P.ginseng, G.biloba, C.scolymus, R.canina, C.incanus, E.purpura, S.nigra, S.marianum, mieszanka ziół łąkowych poprawiających smak produktu.

Stosowanie: zawartość kapsułki może być podawana strzykawką po zrobieniu zawiesiny wodnej lub dodawana do pokarmu. 1 kapsułka jest przeznaczona dla zwierzęcia o masie około 1 kg.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Promotions