• Dr Ziętek Hepato-Herb mieszanka ziołowa w kapsułkach

The Symbol : Hepato-Herb

Mieszanka ziołowa Hepato-Herb w kapsułkach przeznaczona jest dla królików i gryzoni, które mają problemy z wątrobą.

Type of animal koszatniczka, szynszyla, królik, świnka morska
29.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock levels - dispatch time up to 24 hours
EAN 5903857502619

Dr Ziętek Hepato-Herb mieszanka ziołowa w kapsułkach - 48 kapsułek

Kapsułki Hepato-Herb są przeznaczone dla królików i gryzoni roślinożernych, takich jak świnki morskie lub szynszyle, które mają problemy z wątrobą.

Kapsułki Hepato-Herb są polecane do stosowania u zwierząt, które są wyniszczone, mają uszkodzoną wątrobę i są po zabiegach chirurgicznych. Dobrze się sprawdzą również u królików i gryzoni, które przez dłuższy czas stosowały antybiotykoterapię - zwłaszcza przy użyciu antybiotyków przeciwgrzybicznych.

Skład kapsułek został opracowany tak, aby w jak największym stopniu uwolnić aktywne składniki w przewodzie pokarmowym zwierzęcia.

Zawartość kapsułki może być podawana strzykawką po zrobieniu zawiesiny wodnej lub dodawana do pokarmu (po wysypaniu zawartości z kapsułki). 1 kapsułka jest przeznaczona dla zwierzęcia o masie około 1 kg.

Skład: mieszanka ziół (karczoch zwyczajny, ostropest plamisty, ostrożeń warzywny, cykoria podróżnik, macierzanka piaskowa, bobrek trójlistkowy, korzeń mniszka, mięta pieprzowa, kocanki piaskowe, jagoda goji, prawoślaz lekarski).

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Promotions