• Domek narożny "Rajski Ogród" dla szczurów, szynszyli, koszatniczek

The Symbol : RODN1

Domek narożny - 33x23x20cm

89.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 10 opak
EAN 5903857503074

Uniwersalny domek z obniżonym wejściem

Podaruj swoim zwierzakom odrobinę luksusu schowaną w domku prosto z Rajskiego Ogrodu. Ten mebelek idealnie zagospodaruje przestrzeń w mniejszych klatkach i urozmaici ją w dużych wolierach. Świnki morskie i jeże pigmejskie pokochają go za obniżone wejście, dostosowane do ich wzrostu. Skoczne koszatniczki i szczury - za stabilną budowę i mocne uchwyty, które utrzymają je na wysokości. Domek trójkątny to kryjówka, której nie może zabraknąć w przestrzeni Twoich pupili.

Funkcjonalna ozdoba klatki

Uwielbiasz obdarowywać swoje jeże lub gryzonie wygodnymi mebelkami, w których mogą się bawić i odpoczywać? Zwracasz uwagę nie tylko na funkcjonalność akcesoriów, ale też na ich bezpieczeństwo i wytrzymałość? Lubisz, kiedy są atrakcyjne dla zwierzaków oraz upiększają ich klatkę? Ten domek spełni wszystkie Twoje wymagania. Uszyliśmy go z tkaniny tapicerskiej Velvet, która znana jest z wysokiej odporności na częste pranie bez utraty intensywnych kolorów. Niestraszny jej też kontakt z pazurkami. Materiał składa się z tysięcy mikrowłosków, które przyjemnie otulą małe łapki Twoich pupili.

Domek premium dla gryzoni i jeży

W ściankach domku umieściliśmy miękką piankę i puszystą owatę. Zapewniają one nie tylko niezwykle wygodny wypoczynek zwierząt, ale też naturalną wentylację. Tworzą niekorzystne środowisko do rozwoju wszelkich bakterii i nie odkształcają się. Są też elastyczne, ale stabilne, dzięki czemu utrzymują formę kształt nawet na wysokości. Możesz powiesić go w wolierze za pomocą uchwytów wykonanych z taśmy, którą niechętnie gryzą czworonogi. W całej konstrukcji nie znajdziesz żadnych wystających nitek.


  • Wymiar: około 33x23x20cm (przód x bok x wysokość)
  • Wymiar otworu: około 10cm
  • Wypełnienie: elastyczna pianka, owata tapicerska
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany, Velvet tapicerski gładki
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Gratis karabińczyki
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question