• Domek narożny "Rajski Ogród" dla szczurów, szynszyli, koszatniczek

The Symbol : RODN1

Domek narożny - 33x23x20cm

89.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
EAN 5903857503074

Uniwersalny domek z obniżonym wejściem

Podaruj swoim zwierzakom odrobinę luksusu schowaną w domku prosto z Rajskiego Ogrodu. Ten mebelek idealnie zagospodaruje przestrzeń w mniejszych klatkach i urozmaici ją w dużych wolierach. Świnki morskie i jeże pigmejskie pokochają go za obniżone wejście, dostosowane do ich wzrostu. Skoczne koszatniczki i szczury - za stabilną budowę i mocne uchwyty, które utrzymają je na wysokości. Domek trójkątny to kryjówka, której nie może zabraknąć w przestrzeni Twoich pupili.

Funkcjonalna ozdoba klatki

Uwielbiasz obdarowywać swoje jeże lub gryzonie wygodnymi mebelkami, w których mogą się bawić i odpoczywać? Zwracasz uwagę nie tylko na funkcjonalność akcesoriów, ale też na ich bezpieczeństwo i wytrzymałość? Lubisz, kiedy są atrakcyjne dla zwierzaków oraz upiększają ich klatkę? Ten domek spełni wszystkie Twoje wymagania. Uszyliśmy go z tkaniny tapicerskiej Velvet, która znana jest z wysokiej odporności na częste pranie bez utraty intensywnych kolorów. Niestraszny jej też kontakt z pazurkami. Materiał składa się z tysięcy mikrowłosków, które przyjemnie otulą małe łapki Twoich pupili.

Domek premium dla gryzoni i jeży

W ściankach domku umieściliśmy miękką piankę i puszystą owatę. Zapewniają one nie tylko niezwykle wygodny wypoczynek zwierząt, ale też naturalną wentylację. Tworzą niekorzystne środowisko do rozwoju wszelkich bakterii i nie odkształcają się. Są też elastyczne, ale stabilne, dzięki czemu utrzymują formę kształt nawet na wysokości. Możesz powiesić go w wolierze za pomocą uchwytów wykonanych z taśmy, którą niechętnie gryzą czworonogi. W całej konstrukcji nie znajdziesz żadnych wystających nitek.


  • Wymiar: około 33x23x20cm (przód x bok x wysokość)
  • Wymiar otworu: około 10cm
  • Wypełnienie: elastyczna pianka, owata tapicerska
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany, Velvet tapicerski gładki
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Gratis karabińczyki
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question