• Domek budka XL "DOT" dla królików

Domek budka w rozmiarze XL 36x36cm z wyjmowaną poduszką. Występuje w różnych kolorach.

Rozmiar
Kolor/Wzór
105.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Delivery time to 7 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Duży domek dla królików i fretek

Opiekujesz się królikami miniaturowymi lub fretkami, które uwielbiają odpoczywać w miękkich norkach? Jeśli szukasz dla nich przestronnego i przytulnego mebelka, który nie odkształci się pod ich ciężarem i bez problemu wytrzyma wiele ich zabaw, ta budka do strzał w 10. Jej materiały nie tylko ozdobią ich klatkę lub wybieg, ale też otulą ich ciała jak puszysta chmurka. W dużym domku bez problemu ułożą się w najwygodniejszej pozycji, a podczas odpoczynku będą mogły doglądać swojego terytorium.

Wysokiej jakości materiały

Domek dla królików i fretek musi być przede wszystkim bardzo wytrzymały, ale też wygodny, aby zadowolić zarówno czworonogi, jak i ich opiekuna. Tą myślą kierowaliśmy się, projektując tę budkę. Połączyliśmy w niej 2 niezastąpione materiały: szary tapicerski DOT i miękki Minky w wybranym przez Ciebie kolorze. Oba są znane ze swojej wysokiej wytrzymałości zarówno na intensywne użytkowanie, jak i częste pranie. Nie mają skłonności do mechacenia, gubienia nitek i szybkiego płowienia. Równocześnie są niezwykle przyjemne w dotyku, a zwierzęta uwielbiają się w nie wtulać. Na dnie mebelka umieściliśmy gładki poliester, do którego nie przyczepią się trociny.

Miękkość pod łapkami

Chcemy, żeby to legowisko stało się ulubionym miejscem Twoich pupili. Dlatego wszystkie jego ścianki wypełniliśmy sprężystą i stabilną pianką, która utrzyma jego kształt. Wchodząc do środka, czworonogi poczują pod łapkami miękką jak chmurka, wyjmowaną poduszkę, która zapewni im najwyższą wygodę. Dzięki ciemnym i gęstym materiałom, w budce zawsze panuje przyjemny półmrok. Całość zszyliśmy mocnymi nićmi tapicerskimi w taki sposób, żeby nie wystawały z niej niebezpieczne szwy.


  • Wymiar: około 36x36x33cm (poduszka 36x36cm)
  • Dodatkowo usztywniony przód
  • Szyta nićmi tapicerskimi
  • Materiał wewnętrzny: MINKY z wypustkami o najwyższej gramaturze
  • Materiał zewnętrzny: PLUSZ tapicerski - DOT
Kolekcja DOT
Polecane dla: fretki, królika
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question