• Domek budka L "DOT" dla świnek morskich, szynszyli, jeży

Domek budka w rozmiarze L 28x28cm z wyjmowaną poduszką. Występuje w różnych kolorach.

Rozmiar
Kolor/Wzór
105.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Domek premium dla jeży, świnek morskich i małych gryzoni

Opiekujesz się małymi czworonogami, dla których dane miejsce nadaje się do odpoczynku tylko wtedy, kiedy jest maksymalnie wygodne? Ta budka spełni ich wszystkie oczekiwania - i to z nawiązką! W tym małym-wielkim królestwie każdy detal został zaprojektowany tak, żeby pokochały je jeże, świnki morskie, szczury czy koszatniczki, ale też ich opiekunowie. Jest przytulne i maksymalnie komfortowe, a przy tym trwałe i odporne na intensywne zabawy czworonogów.

Budka, która długo wygląda jak nowa

Do stworzenia budki wykorzystaliśmy sprawdzone, niezastąpione materiały. Po jej zewnętrznej stronie znajduje się przyjemny w dotyku DOT z charakterystycznymi wypustkami. W środku na Twoich pupili czeka miękka jak chmurka, wyjmowana poduszka, uszyta z polarku Minky. Jest on tak wygodny, że wykorzystuje się go również w branży dziecięcej. Oba materiały możesz bez problemu prać w niskiej temperaturze, a one długo nie wypłowieją i nie zmechacieją. Za spód legowiska posłużył gładki poliester, do którego nie przyczepi się podłoże zwierzaków.

Pełen relaks i bezpieczeństwo

Wiele zwierząt nie lubi, kiedy materiały z mebelków spadają im na głowę. Z myślą o nich do ścianek budki włożyliśmy wytrzymałą, sprężystą gąbkę, która utrzyma jej kształt i zapewni im poczucie bezpieczeństwa. Sama poduszka zawdzięcza swoją puszystość również wypełnieniu z owaty silikonowej, nie bez powodu nazywanej sztucznym puchem. Jest ona znana ze swojej trwałości, antyalergiczności i odporności na odkształcenia. Całe legowisko zszyliśmy mocnymi nićmi tapicerskimi, nie zostawiając na nim wystających szwów.


  • Wymiar: około 28x28x28cm (poduszka 26x26cm)
  • Dodatkowo usztywniony przód
  • Szyta nićmi tapicerskimi
  • Materiał wewnętrzny: MINKY z wypustkami o najwyższej gramaturze
  • Materiał zewnętrzny: PLUSZ tapicerski - DOT
Kolekcja DOT
Polecane dla: jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question