• Aport dla psa "Tropikalny Las" roz. S

The Symbol : APORTS

Aport dla psów w rozmiarze S

25.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 3 opak
EAN 5903857502381

Nauka przez zabawę, czyli to, co psy kochają najbardziej

Twój pies potrzebuje regularnego ruchu i zabawy, żeby zdrowo pozbywać się nadmiaru energii. Możesz wykorzystać tę zabawę do budowania więzi, które zostaną z wami na lata i do szkolenia, które nauczy go psio-ludzkiego savoir-vivre’u. Aport w rozmiarze S nada się do tego idealnie, jeśli opiekujesz się małym psiakiem. Może być używany do rzucania na odległość. 

Bezpieczeństwo i elegancja

Ten aport to prawdziwa gratka dla osób, które cenią sobie i funkcjonalność, i nietuzinkowy wygląd dodatków. Jego kolory idealnie dopasowują się do reszty akcesoriów z tej kolekcji, dzięki czemu całość może dopełnić Twoją stylizację! Niemniej ważne jest jednak bezpieczeństwo takiej zabawki. Dlatego zadbaliśmy o każdy detal. Przede wszystkim, uszyliśmy aport z materiałów i nici tapicerskich. Dzięki temu nie znajdziesz na nim żadnych wystających szwów, a sama zabawka jest bardziej wytrzymała. Rączka została wykonana z mocnej taśmy nośnej.

Odpowiednie wypełnienie

W środku aportu znajduje się antyalergiczna kulka silikonowa, która jest zarówno elastyczna, jak i dosyć zbita. Jej właściwości nie są sprzyjające rozwojowi grzybów, na co warto zwrócić uwagę przy zabawkach, które mają kontakt z psią śliną. Kulka może być prana w niskiej temperaturze, więc nie musisz się martwić o ubrudzenie aportu.


  • Wymiar: całość około 34cm (18cm aport + 16cm uchwyt)
  • Wypełnienie: kulka silikonowa 1 gatunku
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Tkanina pokryta jest specjalna warstwą ochronna, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów  
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Tropikalny Las
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question