• Tunel półokrągły XL "Rajski Ogród" dla królików, fretek

The Symbol : ROT2

Tunel półokrągły dla dużych zwierząt 27x33x20cm (szer. x dł. x wys.)

79.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
EAN 5903857503210

Stabilny tunel dla królików i fretek

Tunel półokrągły z kolekcji Rajski Ogród to przestronny mebelek o wymiarach dopasowanych do korzystania przez króliki miniaturki, fretki oraz stada świnek morskich i szynszyli. Każdy zwierzak znajdzie dla niego własne zastosowanie - jedne traktują go jako bezpieczną kryjówkę, inne jako świetne miejsce do zabaw w berka, a jeszcze inne używają go do obu tych czynności. Jego budowa sprawia, że utrzymuje stabilność nawet podczas intensywnych zabaw i przekonuje do niego nawet nieśmiałe czworonogi.

Wygodny i wytrzymały mebelek z Rajskiego Ogrodu

Ten tunel bez wątpienia ozdobi przestrzeń Twoich pupili - i będzie to robił naprawdę długo. Uszyliśmy go z materiału Velvet do zadań specjalnych. Możesz go bez obaw prać w pralce, gdzie nie straci swoich intensywnych kolorów. Nie gubi też nitek, a codzienny kontakt z pazurami mu niestraszny. Jego wytrzymałość wcale nie przeszkadza mu w zapewnieniu królikom i fretkom niezwykłej wygody. Tkanina ta składa się z tysięcy jedwabnych w dotyku mikrowłosków. Stąpanie po nich przypomina spacer po miękkiej trawie w Rajskim Ogrodzie.

Najwygodniejsze miejsce do odpoczynku

Króliki, fretki i większe gryzonie uwielbiają wtulać się w miękkie mebelki. Dlatego za wypełnienie tego tunelu posłużyła miękka jak chmurka pianka tapicerska o zwiększonej grubości aż 2 cm. Tworzy ona sprężystą poduszkę, na której aż chce się spać. Pianka jest niezwykle wytrzymała, odporna na wilgoć czy działanie promieni słonecznych. Odpowiada również za stabilność całego tunelu.


 

  • Wymiar: około 27x33cm
  • Wysokość: 20cm
  • Wypełnienie: pianka tapicerska
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: fretki, królika
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question