• Tunel półokrągły XL "Rajski Ogród" dla królików, fretek

The Symbol : ROT2

Tunel półokrągły dla dużych zwierząt 27x33x20cm (szer. x dł. x wys.)

79.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
EAN 5903857503210

Stabilny tunel dla królików i fretek

Tunel półokrągły z kolekcji Rajski Ogród to przestronny mebelek o wymiarach dopasowanych do korzystania przez króliki miniaturki, fretki oraz stada świnek morskich i szynszyli. Każdy zwierzak znajdzie dla niego własne zastosowanie - jedne traktują go jako bezpieczną kryjówkę, inne jako świetne miejsce do zabaw w berka, a jeszcze inne używają go do obu tych czynności. Jego budowa sprawia, że utrzymuje stabilność nawet podczas intensywnych zabaw i przekonuje do niego nawet nieśmiałe czworonogi.

Wygodny i wytrzymały mebelek z Rajskiego Ogrodu

Ten tunel bez wątpienia ozdobi przestrzeń Twoich pupili - i będzie to robił naprawdę długo. Uszyliśmy go z materiału Velvet do zadań specjalnych. Możesz go bez obaw prać w pralce, gdzie nie straci swoich intensywnych kolorów. Nie gubi też nitek, a codzienny kontakt z pazurami mu niestraszny. Jego wytrzymałość wcale nie przeszkadza mu w zapewnieniu królikom i fretkom niezwykłej wygody. Tkanina ta składa się z tysięcy jedwabnych w dotyku mikrowłosków. Stąpanie po nich przypomina spacer po miękkiej trawie w Rajskim Ogrodzie.

Najwygodniejsze miejsce do odpoczynku

Króliki, fretki i większe gryzonie uwielbiają wtulać się w miękkie mebelki. Dlatego za wypełnienie tego tunelu posłużyła miękka jak chmurka pianka tapicerska o zwiększonej grubości aż 2 cm. Tworzy ona sprężystą poduszkę, na której aż chce się spać. Pianka jest niezwykle wytrzymała, odporna na wilgoć czy działanie promieni słonecznych. Odpowiada również za stabilność całego tunelu.


 

  • Wymiar: około 27x33cm
  • Wysokość: 20cm
  • Wypełnienie: pianka tapicerska
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: fretki, królika
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question