• Tunel półokrągły "Leśne Zwierzęta" dla świnek morskich, szynszyli, szczurów

Tunel półokrągły 36x26x16cm. Różne kolory.

Kolor
65.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Tunel dla każdego zwierzaka

Wymiary tunelu półokrągłego z kolekcji Leśne Zwierzęta pozwalają na to, żeby korzystało z niego stado świnek morskich, królik miniaturowy lub jeż pigmejski. Został on zaprojektowany w taki sposób, żeby nie przewracał się w klatce, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w klatkach modułowych lub na półkach klatek piętrowych. Ta cecha sprawia też, że chętnie korzystają z niego nieśmiałe zwierzaki, nie bojąc się niekontrolowanych obrotów w mebelku.

Matowy aksamit

Zewnętrzna strona tunelu została uszyta z nietuzinkowego materiału. Matt Velvet to tkanina tapicerska, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, pozostając niezwykle przyjemną w dotyku. Nie blaknie pod wpływem prania i nie gubi nitek. 

Miękkość pod łapkami

Chcesz, żeby Twoje króliki, świnki morskie, jeże lub małe gryzonie miały jak w raju? Pozwól im poczuć pod łapkami niezwykłą miękkość polarku Minky! Ten kolorowy materiał o gramaturze aż 380g/m2 wyściela cały tunel od środka. Jego półokrągłe wypustki, które delikatnie otulą łapki Twoich zwierzaków, nie znikną nawet po wielu praniach mebelka. Co ciekawe, same prania nie muszą być wcale tak częste. Pomiędzy nimi wyczyścisz Minky bardzo szybko, trzymając go chwilę pod bieżącą wodą.

Stabilność dla rozbrykanych

Stojący tunel to dobre rozwiązanie dla niepewnych lub bardzo aktywnych zwierzaków. Dzięki wypełnieniu z gąbki tapicerskiej o najwyższej dostępnej gęstości mebelek nie przewraca się tak łatwo i nawet w czasie intensywnych zabaw stoi stabilnie. Gąbka ta słynie też ze swojej elastyczności, miękkości, trwałości i znakomicie przepuszcza powietrze.


 • Szyte nićmi tapicerskimi
 • Materiał: minky
 • Materiał: Matt Velvet
 • Długość: ok. 36cm
 • Szerokość: ok. 20cm
 • Wysokość: ok. 16cm

Uwaga: po rozpakowaniu tunel może być przekrzywiony na jedną ze stron - wystarczy wymodelować wszyte fiszbiny do pożądanego kształtu.

Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: fretki, jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
 • Kupiłem co prawda na Allegro, ale od państwa. Tunel bardzo wysokiej jakości, dobrze wykończony, nic się nie strzępi. Świnki uwielbiają zabawy z nim i w nim. Jakość adekwatna do ceny.
  Krzysztof T. (2022-07-22)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question