• Poduszka pikowana XL "Rajski Ogród" 40x50cm dla królików, świnek morskich

The Symbol : ROPP2

Poduszka pikowana 34x40cm

45.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 6 opak
EAN 5903857503043

Posłanie dla króliczych, fretkowych i świnkowych minimalistów

Może nie zajmują tyle miejsca, co większe czworonogi, ale nadal potrzebują legowiska, na którym mogą wygodnie wyciągnąć łapki i bezpiecznie odpocząć. Ta poduszka w rozmiarze XL sprawdzi się właśnie największym z najmniejszym - królikom miniaturkom, świnkom morskim i fretkom. To świetne rozwiązanie dla zwierzaków, które zamiast się ukrywać, lubią mieć oko na swoje terytorium nawet podczas drzemki. Ten uniwersalny, minimalistyczny mebelek może też świetnie dopełnić wnętrze pokoju, w którym go położysz.

Wytrzymała poduszka dla Twojego pupila

Do uszycia tego legowiska wykorzystaliśmy sprawdzony przez tysiące czworonogów Velvet - materiał klasy premium, ceniony również przez producentów mebli dla ludzi. Oprócz tego, ze jego mikrowłoski są niezwykle wygodne, zapewnia on mebelkowi długowieczność. Utrzymuje swoje intensywne kolory nawet po wielu praniach, nie gubi nitek i długo wygląda jak nowy. Innymi słowy, ta tkanina to połączenie wytrzymałości z niezwykłą wygodą.

Antyalergiczne i puszyste wypełnienie

Równie ważne jest jednak to, co niewidoczne - wypełnienie samej poduszki. Pomiędzy przyjemnymi w dotyku materiałami umieściliśmy miękkie kulki silikonowe, nie bez przyczyny nazywane sztucznym puchem. Przy każdym ruchu Twoich królików, świnek morskich lub fretek delikatnie ugną się pod ich łapkami i dopasują się do ich sylwetek. Stwarzają też środowisko niesprzyjające rozwojowi bakterii. Pikowania w poduszce dodatkowo utrzymują ich formę.


  • Wymiar: około 40x50cm
  • Wysokość: 6cm
  • Wypełnienie: kulka silikonowa 1 gatunku
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: fretki, królika, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question