• Norka XL domek usztywniony „Leśne zwierzęta” dla gryzoni i jeży pigmejskich

Norka z usztywnionym przodem z materiału tapicerskiego i minky w rozmiarze XL. Różne kolory.

Kolor
66.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 7 opak

Duża przestrzeń dla królików, świnek morskich i stadnych gryzoni

Powiększona norka to idealny mebelek dla zwierzaków, które lubią obserwować świat z ukrycia, ale nie przepadają za zapadającymi się materiałami. Norka jest stabilna, a przy tym elastyczna. Użyte w niej maksymalnie miękkie materiały sprawiają, że nadaje się idealnie dla gryzoni wychowujących młode. Zmieszczą się w niej też świnki morskie, które lubią spać razem, stada małych gryzoni oraz miniaturowe króliki.

Miękkość połączona z praktycznością

Zadbaliśmy o to, żeby norka XL długo służyła Twoim pupilom i nadal wyglądała jak nowa. Materiał z przyciągającym wzrok nadrukiem, znajdujący się na zewnątrz mebelka, to Matt Velvet. Matt Velvet dobrze znosi drapanie, jest nieco elastyczny, odporny na częste pranie i działanie promieni słonecznych. Nie mechaci się, nie traci kolorów i nie gubi nitek, a dzięki zszyciu nićmi tapicerskimi nie wystają z niego szwy. Nawet po długim użytkowaniu pozostaje miękki w dotyku.

Minky o wysokiej gramaturze

Środek norki jest wyścielony sprawdzonym, miękkim polarkiem Minky o wysokiej gramaturze. Jego charakterystyczne, okrągłe wypustki, które otulają małe łapki, utrzymują swoje właściwości nawet po wielu praniach. Jest to materiał oddychający, dzięki czemu Twoje gryzonie będą się czuły w norce komfortowo zarówno zimą, jak i latem. Codzienne czyszczenie Minky jest bajecznie proste - wystarczy strumień bieżącej wody lub przetarcie ściereczką, żeby odpadły z niego wszystkie nieczystości.

Usztywnienie dla bezpieczeństwa i wygody

Wiele małych czworonogów ceni sobie stabilne ścianki norek, a przy nowonarodzonych gryzoniach są one wręcz konieczne. Dlatego powiększona norka mimo wykonania z elastycznych materiałów, utrzymuje swoją formę. Wpływa na to zabezpieczona fiszbina umieszczona przy wejściu oraz miękka jak chmurka owata silikonowa, służąca za wypełnienie ścianek. Dzięki takiemu połączeniu norka zapewni spokój i bezpieczeństwo Twoim pupilom.


  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Materiał: minky
  • Materiał: Matt Velvet
  • Wymiary ok. 40 cm x 39 cm
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question