• Norka XL "Tropikalny Las" dla świnek morskich

The Symbol : TLN2

Norka XL 38x38cm z usztywnionym przodem

74.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
EAN 5903857502152

Kryjówka dla największych z najmniejszych

Króliki miniaturki, świnki morskie - one też potrzebują swojego bezpiecznego schronienia. W kolekcji Tropikalny Las tego im nie zabraknie - bo przecież w dżungli dla każdego znajdzie się miejsce! Norka została zaprojektowana w taki sposób, żeby dawała maksymalne poczucie bezpieczeństwa (bez spadających na głowę materiałów) i była absolutnie komfortowa. Pamiętaliśmy też o Tobie - nie dość, że mebelek zostanie z Twoimi zwierzakami na długo, to jego czyszczenie jest szybkie i banalnie proste.

Norka jak w dżungli, tylko jeszcze wygodniejsza

Twoje czworonogi dzielą swoje instynkty z dzikimi przodkami. Tak samo, jak oni, czy to w stresujących sytuacjach, czy po prostu wtedy, kiedy chcą odpocząć, najchętniej schowają się w ukryciu. Jednak w bezpiecznym domu możesz dać im coś więcej niż zwykłe schronienie - otulające i miękkie jak mech wnętrze.

Cała norka została uszyta z tkaniny Velvet, z której korzystają też firmy produkujące meble premium dla ludzi. Składa się ona z tysięcy miękkich mikrowłosków, dodatkowo w środku norki pokrytych warstwą zabezpieczającą. Powłoka ta skrapla na sobie wszelkie nieczystości - jeśli co jakiś czas przetrzesz ją ściereczką, możesz ją prać rzadziej. Nieprzypadkowy jest też kolor materiału - zapewnia on w norce półmrok nawet za dnia.

Stabilne usztywnienie

Norka w rozmiarze XL to mebelek dla królików, świnek morskich, które lubią mieć kontrolę nad otoczeniem. Pozwala odpocząć w ukryciu, ale jeśli trzeba, obserwować swój teren. Całą konstrukcję wypełniliśmy miękką, elastyczną i zwartą owatą, która zapewnia stabilność, ale też dopasowuje się do ciała zwierzaków. Dodatkowo przy samym wejściu do mebelka wszyliśmy dobrze zabezpieczoną fiszbinę, dzięki której mebelek na zawsze zachowa swój kształt.


  • Wymiar: około 38x38cm
  • Wypełnienie: owata silikonowa 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Tkanina w środku pokryta jest specjalna warstwą ochronna, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów  
  • W przód produktu wszyte sprężyste usztywnienie
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Tropikalny Las
Polecane dla: jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question