• Norka XL "Rajski Ogród" dla świnek morskich, szczurów, królików

The Symbol : RON2

Norka dla małych i średnich zwierząt o wymiarach 30x30cm

74.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
EAN 5903857503197

Niezastąpiona kryjówka

W Rajskim Ogrodzie każdy musi czuć się komfortowo - tekże zwierzaki, które nie mieszczą się w najmniejszych mebelkach. Stworzyliśmy tę norkę właśnie z myślą o nich. Świnki morskie i inne czworonogi z łatwością mogą się w niej obrócić, wyciągnąć i zasnąć w przyjemnym półcieniu. To kryjówka idealna również dla jeżowych i gryzoniowych mam, które wychowują swoje młode. Ma stabilną konstrukcję, a wchodzenie i wychodzenie z niej nie sprawi nikomu problemu.

Mebelek, który długo wygląda jak nowy

Kiedy projektowaliśmy norkę w rozmiarze XL, zależało nam na tym, żeby była ona maksymalnie wygodna dla Twoich zwierzaków, ale też atrakcyjna dla Ciebie. Zrobiliśmy więc wszystko, żeby ozdabiała przestrzeń twoich królików lub gryzoni i wyglądała jak nowa nawet po długim czasie. Pomógł nam w tym materiał tapicerski premium, którego możesz prać w pralce bez obawy o płowienie czy gubienie nitek oraz mocne, trudne do zerwania nici tapicerskie. Co równie ważne, sama tkanina składa się z gęstych mikrowłosków, które zapewnią Twoim pupilom najwyższą jakość wypoczynku.

Norka dla królików i gryzoni prosto z Rajskiego Ogrodu

Ta norka jest uwielbiana przez króliki i świnki morskie za to, że zapewnia im maksymalne bezpieczeństwo - nie muszą się bać, że jej daszek spadnie im na głowę. Pozwala im też na obserwacje swojego terytorium mimo przebywania w ukryciu. Aby tak było, wypełniliśmy jej ścianki elastyczną i miękką, ale stabilną owatą. Dodatkowo usztywniliśmy samo wejście do norki, dzięki czemu bez problemu zachowa ona swój kształt.


  • Wymiar: około 38x38cm
  • Wypełnienie: owata silikonowa 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • W przód produktu wszyte sprężyste usztywnienie
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question