• Norka L "Romantyczny Zakątek" dla jeży pigmejskich, świnek morskich, szczurów

The Symbol : RZN1

Norka dla małych i średnich zwierząt o wymiarach 30x30cm

65.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
EAN 5903857503463

Schronienie dla tych najmniejszych

Ile różnych gryzoni i jeży pigmejskich, tyle też preferencji dotyczących zabaw i wypoczynku. Niektóre zwierzaki uwielbiają wylegiwać się na otwartych przestrzeniach, inne z kolei cenią sobie komfortowy wypoczynek w ukryciu, a jednocześnie z możliwością obserwowania otaczającej ich przestrzeni. Norka z kolekcji Romantyczny Zakątek to połączenie funkcjonalności dla nieśmiałych czworonogów oraz przepięknej ozdoby, umilającej spędzanie czasu w małym królestwie naszego pupila.

Przemyślane detale

Norkę wypełniliśmy owatą silikonową, która jest odpowiednio miękka i bezpieczna dla gryzonia czy jeża pigmejskiego. Z przodu produktu wszyte zostało sprężyste usztywnienie, które trzyma konstrukcję w ryzach. Dzięki temu nie ma obaw o to, że nasz drobny kompan zaplącze się w norce, której daszek opadnie i będzie miał problemy z opuszczeniem schronienia. Odpowiednio przemyślane detale zapobiegają takim sytuacjom. 

Zewnętrzne ścianki norki otulone zostały klimatyczną tkaniną Velvet, która nie tylko prezentuje się bardzo efektownie, ale przede wszystkim jest przyjazna czworonogom. Wnętrze z kolei wypełnia pikowany odpowiednik tego materiału, wzbogacony dodatkową warstwą ochronną. Tworzy ona powłokę hydrofobową, dzięki czemu materiał nie brudzi się tak szybko. A nawet jeśli mebelek już zostanie ubrudzony przez naszego pupila, to produkt spokojnie możesz wyprać w pralce w niskich temperaturach. 

Naturalny wypoczynek czworonoga 

Niektóre czworonogi najbardziej komfortowo czują się w przyjemnym półmroku. I między innymi z tego powodu wewnętrzne ścianki otula materiał w kolorze morskiej zieleni. Przypomina ich naturalne środowisko, tym samym zapewniając wygodny i przyjemny wypoczynek.


  • Wymiar: około 30x30cm
  • Wypełnienie: owata silikonowa 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Materiał pikowany posiada warstwę hydrofobową
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce  
  • W przód produktu wszyte sprężyste usztywnienie
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Romantyczny Zakątek
Polecane dla: jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question