• Mata do klatki terrarium "Tropikalny Las" 100x40cm dla jeży pigmejskich gryzoni

The Symbol : TLM3

Mata do klatki w rozmiarze 100x40cm

79.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 5 opak
EAN 5903857502473

Bezpieczne i estetyczne podłoże dla jeża pigmejskiego

Matę w rozmiarze 100 × 40 cm stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o małych, kolczastych ssakach, które na dobre zadomowiły się już w domach wielu miłośników zwierząt. Pasuję ona do najpopularniejszego rozmiaru terrarium dla tych czworonogów. Nie od dziś wiadomo, że znalezienie idealnego podłoża do terrarium jeża pigmejskiego nie jest łatwą sprawą. Trociny przyczepiają się do kolców, żwirki ranią delikatne łapki, kocyki szybko się brudzą, a podkłady higieniczne nie wyglądają najlepiej. Jeśli odczuwasz jakikolwiek z tych problemów, mata z kolekcji Tropikalny Las pozwoli Ci o nim zapomnieć.

Dwie strony, wiele zalet

Mata dla Twojego jeża to nie tylko jego wygoda, ale też nietuzinkowy dodatek do jego terrarium i całego pomieszczenia. Jest ona dwustronna, dzięki czemu Twój zwierzak może chodzić raz po dzikiej dżungli, a innym razem po „kawałku” granatowego nieba, które przygotowuje tropikalny las do snu. Co istotne, te intensywne kolory zostaną na macie na długo. Uszyliśmy ją z wytrzymałego materiału tapicerskiego, który dobrze zniesie częste wizyty w pralce, wciąż wyglądając jak nowy. Dodatkowo pikowana strona jest pokryta bezpieczną powłoką ochronną, która przez chwilę zatrzymuje na sobie wszelkie płyny. Nawet jeśli Twój zwierzak nie korzysta z kuwety, możesz ograniczyć pranie maty do minimum, jeśli wytrzesz ja od czasu do czasu ściereczką.

Wypełnienie miękkie jak mech

Tak, jak w dżungli najmniejsze czworonogi wylegują się w kryjówkach wypełnionych mchem, tak Twój jeż będzie mógł odpoczywać na podłożu, które zapewni mu taki sam komfort. Pomiędzy materiałami znajduje się owata tapicerska, która znana jest ze swojej sprężystości i wytrzymałości. Świetnie przepuszcza powietrze i dopasowuje swój kształt nawet do najmniejszych pupili. Wszystkie elementy maty uszyliśmy ręcznie, z najwyższą starannością. Nie znajdziesz w niej żadnych wystających szwów, o które mogłyby się zaplątać delikatne łapki. Całość zszyliśmy mocnymi nićmi tapicerskimi.


  • Wymiar: około 100x40cm
  • Wysokość brzegów maty: 2cm
  • Wypełnienie: owata tapicerska
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Tropikalny Las
Polecane dla: fretki, jeża pigmejskiego, koszatniczki, królika, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question