• Mata do klatki 100x60 "Rajski Ogród" dla królików, świnek morskich

The Symbol : ROM1

Mata do klatki w rozmiarze 100x60cm

105.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 2 opak
EAN 5903857503180

Podłoże idealne dla jeży, królików i gryzoni

Jeśli chcesz dla swoich małych czworonogów jak najlepiej, z pewnością wiesz, jak delikatne opuszki łapek mają ci domowi pupile. Mata z kolekcji Rajski Ogród ochroni je przed urazem lepiej niż ostry żwirek i nie przyklei się do ich futerek lub kolców jak trociny. Dodatkowo upiększy ich klatkę jak żaden inny dodatek. Co jednak równie ważne, ta mata zostanie z Twoimi jeżami, królikami lub gryzoniami naprawdę długo!

Dwustronna mata do klatki i na wybiegi

Z jednej strony maty znajduje się magiczny nadruk, a z drugiej elegancki, klimatyczny, ciemny kolor. Używaj ich naprzemiennie, tak, jak masz ochotę. Oby dwie wykonaliśmy z niezwykle gęstego, jedwabnego w dotyku materiału tapicerskiego, który przyjemnie otuli małe łapki Twoich zwierząt. Tkanina jest wytrzymała i dobrze znosi kontakt z pazurami. Nie gubi też nitek ani nie płowieje w trakcie prania w pralce. Mata świetnie sprawdzi się w klatce, terrarium, na wybiegu oraz w transporterze.

Oddychające i elastyczne wypełnienie

Ta mata dla gryzoni, królików i jeży to nie tylko materiały zewnętrzne, ale też to, co znajduje się pomiędzy nimi. Umieściliśmy tam znaną ze swojej wytrzymałości oraz sprężystości owatę tapicerską. Chodzenie po niej przypomina spacer po chmurce! Dobrze izoluje od zimnej podłogi i nie przegrzewa się latem. Jest niezwykle miękka, ale też zwarta, dzięki czemu utrzymuje kształt maty, nie pozwalając zwierzętom zwinąć jej w jednym rogu klatki. Mebelek zszyliśmy mocnymi nićmi tapicerskimi.


  • Wymiar: około 100x60cm
  • Wysokość brzegów maty: 2cm
  • Wypełnienie: owata tapicerska
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce


Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: fretki, jeża pigmejskiego, koszatniczki, królika, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question