• Kraina Tuptusia podwójny domek „Leśne Zwierzęta” dla szynszyli

Domek podwójny - różne kolory

Kolor
116.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Apartament dla Twoich czworonogów

Są gryzonie, np. koszatniczki, które nie wyobrażają sobie drzemki bez kolegów w tak zwanej „piramidzie”. Są też większe zwierzęta, jak świnki morskie czy szynszyle, które potrzebują więcej miejsca, żeby wygodnie się wyciągnąć i zapaść w błogi sen. To właśnie im przyda się powiększony domek z dwoma wejściami, który dzięki starannemu wykonaniu posłuży im przez długi czas.

Materiał odporny na zniszczenia

Zewnętrzny materiał z kolorowym nadrukiem to Matt Velvet - tkanina wykorzystywana m.in. w produkcji wysokiej jakości mebli. Jest on odporny na działanie promieni słonecznych i nie mechaci się nawet pod wpływem częstego prania. Łatwo go oczyścić, nie gubi nitek, jest elastyczny, ale nie odkształca się pod wpływem nacisku czy wody.

Miękkość dostosowana do delikatnych łapek

Wchodząc do środka domku, Twoi pupile poczują niezwykłą miękkość pod łapkami. Jego wewnętrzna część została uszyta z materiału Minky, który jest idealnym połączeniem praktyczności z wygodą. Jego okrągłe wypustki są tak przyjemne, że często korzystają z niego również małe dzieci. Polarek nie traci swoich właściwości ani po wystawieniu na słońce, ani po wielu praniach. Na dodatek jego wyczyszczenie jest niezwykle szybkie - wystarczy chwila pod strumieniem wody, aby wyglądał jak nowy.

Funkcjonalność to podstawa

Domek, w którym będą się bawiły i spały małe zwierzęta, musi być stabilny i dostosowany do ich potrzeb. Dzięki przemyślanemu wypełnieniu - gąbce tapicerskiej - jego ścianki są miękkie i elastyczne, a przy tym utrzymują w ryzach całą konstrukcję. Do domku przyszyliśmy mocne taśmy rypsowe, które wytrzymają ciężar całego stada. Jeśli Twoje zwierzaki wolą wypoczynek na wysokości, możesz bez obaw powiesić mebelek w klatce. W innym przypadku - utrzyma swój kształt także na ściółce czy na wybiegu.


  • Można prać w pralce w niskich temperaturach 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Materiał zewnętrzny 1: Velvet tapicerski 
  • Materiał zewnętrzny 2: Minky 
  • Wymiary: ok. 33 x 20 x 20 cm 
  • Średnica otworu: ok. 10 cm 
  • Uchwyty z mocnej taśmy 
  • GRATIS karabińczyki do zawieszenia
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: fretki, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question