• Kraina Tuptusia hamak z norką „Leśne Zwierzęta” dla szczura, koszatniczki

Hamak z norką z materiału Velvet i minky. Różne kolory.

Kolor
45.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Przytulna kryjówka, czyli coś, co gryzonie lubią najbardziej

Mimo że Twoje zwierzaki są bezpieczne, odziedziczyły po dzikich przodkach chęć do ukrywania się i spania w ciasnych pomieszczeniach. Hamak z norką pokochają szczególnie szczury, koszatniczki i inne małe gryzonie. Jest on zaprojektowany tak, żeby zapewniał wystarczającą przestrzeń dla małego stada, ale też nie przytłaczał swoją wielkością indywidualistów. Możesz go powiesić zarówno tuż nad ziemią, jak i na wysokości, gdzie nie będzie zabierał cennej powierzchni płaskiej w klatce.

Czysty i wytrzymały mebelek

 Chcemy, żebynasz hamak z norkąsłużył Twoim zwierzakom jak najdłużej, dlatego uszyliśmy go z trwałych, a przy tym miękkich materiałów. Przyciągający wzrok wzór został nadrukowany na tkaninę tapicerską Matt Velvet, która słynie ze swoich ciekawych właściwości. Nie mechaci się i nie traci koloru mimo prania oraz jest niezwykle przyjemna w dotyku. 

Komfort wypoczynku

Kolorowy polarek znajdujący się w środku hamaka to Minky o gramaturze 380g/m2. Jego miękkie wypustki otulą ciała Twoich pupili i pomogą im odpocząć po całym dniu wrażeń. Minky jest niezwykle łatwy w sprzątaniu - wystarczy, że zanurzysz go pod bieżącą wodą, a odpadną z niego wszelkie nieczystości. On również dobrze znosi częste pranie. Dla jeszcze większej wygody gryzoni wszyliśmy do hamaka owatę, która pełni rolę miękkiej jak chmurka poduszeczki.

Wygoda i bezpieczeństwo

Norka jest luźna, dzięki czemu nie tylko łatwo ją posprzątać, ale też zawsze bez problemu można z niej wyjść. Nie znajdziesz w niej żadnych wystających nitek, które mogłyby stwarzać zagrożenie dla gryzoni. Jej uchwyty zostały wykonane z silnej taśmy rypsowej, a do zamówienia dołożymy karabińczyki, które z pewnością utrzymają całe stado zwierzaków.


  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Materiał: minky
  • Materiał: Matt Velvet
  • Wymiary ok. 30 cm x 30 cm
  • Karabińczyki gratis
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: koszatniczki, szczura
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question