• Kraina Tuptusia hamak z norką „Leśne Zwierzęta” dla szczura, koszatniczki

Hamak z norką z materiału Velvet i minky. Różne kolory.

Kolor
45.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 4 opak

Przytulna kryjówka, czyli coś, co gryzonie lubią najbardziej

Mimo że Twoje zwierzaki są bezpieczne, odziedziczyły po dzikich przodkach chęć do ukrywania się i spania w ciasnych pomieszczeniach. Hamak z norką pokochają szczególnie szczury, koszatniczki i inne małe gryzonie. Jest on zaprojektowany tak, żeby zapewniał wystarczającą przestrzeń dla małego stada, ale też nie przytłaczał swoją wielkością indywidualistów. Możesz go powiesić zarówno tuż nad ziemią, jak i na wysokości, gdzie nie będzie zabierał cennej powierzchni płaskiej w klatce.

Czysty i wytrzymały mebelek

 Chcemy, żebynasz hamak z norkąsłużył Twoim zwierzakom jak najdłużej, dlatego uszyliśmy go z trwałych, a przy tym miękkich materiałów. Przyciągający wzrok wzór został nadrukowany na tkaninę tapicerską Matt Velvet, która słynie ze swoich ciekawych właściwości. Nie mechaci się i nie traci koloru mimo prania oraz jest niezwykle przyjemna w dotyku. 

Komfort wypoczynku

Kolorowy polarek znajdujący się w środku hamaka to Minky o gramaturze 380g/m2. Jego miękkie wypustki otulą ciała Twoich pupili i pomogą im odpocząć po całym dniu wrażeń. Minky jest niezwykle łatwy w sprzątaniu - wystarczy, że zanurzysz go pod bieżącą wodą, a odpadną z niego wszelkie nieczystości. On również dobrze znosi częste pranie. Dla jeszcze większej wygody gryzoni wszyliśmy do hamaka owatę, która pełni rolę miękkiej jak chmurka poduszeczki.

Wygoda i bezpieczeństwo

Norka jest luźna, dzięki czemu nie tylko łatwo ją posprzątać, ale też zawsze bez problemu można z niej wyjść. Nie znajdziesz w niej żadnych wystających nitek, które mogłyby stwarzać zagrożenie dla gryzoni. Jej uchwyty zostały wykonane z silnej taśmy rypsowej, a do zamówienia dołożymy karabińczyki, które z pewnością utrzymają całe stado zwierzaków.


  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Materiał: minky
  • Materiał: Matt Velvet
  • Wymiary ok. 30 cm x 30 cm
  • Karabińczyki gratis
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: koszatniczki, szczura
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question