• Kraina Tuptusia hamak pojedynczy szeroki „Leśne Zwierzęta" dla szynszyli, świnek morskich

Hamak pojedynczy szeroki z materiału Velvet i Minky. Różne kolory.

Rozmiar (2)
Kolor/Wzór
39.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Każdy zwierzak zasługuje na wygodne miejsce do odpoczynku. Pojedynczy, szeroki hamak o wymiarach ok. 40 cm x 30 cm pozwoli na błogi sen na podwyższeniu nie tylko koszatniczkom czy szczurom, ale też szynszylom, fretkom i mniejszym królikom. W zależności od potrzeb swoich pupili możesz go zawiesić tuż nad ściółką lub na większej wysokości, tworząc tym samym dodatkowe, tak cenne miejsce w klatce.

Niezawodna tkanina tapicerska

To ważne, żeby mebelki w klatce nie tylko cieszyły oko i dawały komfort zwierzakom, ale też służyły im jak najdłużej. Dlatego część przeznaczoną do odpoczynku uszyliśmy z wytrzymałej tkaniny Matt Velvet z nadrukiem, która jest odporna na drapanie, pranie w niskich temperaturach i działanie promieni słonecznych. Matt Velvet to wyjątkowy materiał, który, zachowując swoje właściwości, pozostaje niesamowicie miękki w dotyku.

Minky o najwyższej gramaturze

Na spodzie pojedynczego, szerokiego hamaka znajduje się kolorowy polar Minky o gramaturze 380g/m2. Jego zadaniem jest zadbanie o wygodę gryzoni, fretek i królików, nie utrudniając przy tym szybkiego sprzątania klatki. Jego wypustki pozostają miękkie mimo częstego prania, a żeby oczyścić go z nieczystości, wystarczy włożyć go na chwilę pod bieżącą wodę. Pomiędzy materiałami wszyliśmy owatę, czyli miękkie, puszyste i sprężyste wypełnienie, które pokochają Twoje zwierzaki.

Wystającym nitkom mówimy nie!

Dla tak małych łapek nawet najmniejsze wystające nitki i niedokładnie zszyte szwy mogą być niebezpieczne. Dlatego, szyjąc hamaki, dbamy o każdy detal i wysyłamy tylko idealnie wykończone produkty. Uchwyty hamaka zostały wykonane z silnej taśmy rypsowej, a do uszycia całości wykorzystaliśmy tylko wytrzymałe nici tapicerskie.


  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Materiał: minky
  • Materiał: Matt Velvet
  • Wymiary ok. 30 cm x 40 cm
  • Karabińczyki gratis
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: fretki, koszatniczki, królika, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question