• Kraina Tuptusia hamak pojedynczy „Leśne Zwierzęta" dla szczura, świnki morskiej, szynszyli

Hamak pojedynczy z materiału tapicerskiego i minky. Różne kolory.

Kolor
32.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Kraina Tuptusia hamak pojedynczy „Leśne Zwierzęta” dla szczura, świnki morskiej, szynszyli

Odpoczynek na każdej wysokości

Hamak pojedynczy to niezwykle uniwersalny mebelek dla wszystkich gryzoni. Można na nim spać w samotności, odpoczywać w grupie lub się bawić. Do jego uszycia użyliśmy tylko funkcjonalnych i miękkich materiałów, dzięki czemu nawet po długim czasie będzie on wyglądał jak nowy. W większych klatkach może być wykorzystywany jako legowisko na podwyższeniu, a w mniejszych jako hamak na wysokości. Nie zabiera cennej przestrzeni, a zamiast tego tworzy nowe pięterko.

Wytrzymały i praktyczny Matt Velvet

Na górze pojedynczego hamaka znajduje się tkanina tapicerska o ciekawych właściwościach. Matt Velvet to miękki materiał, w którym aż miło zanurzyć łapki. Co ważne dla właścicieli, jest on odporny na częste pranie i działanie promieni słonecznych, dzięki czemu nadruk, który się na nim znajduje, nie płowieje.

Odpoczynek jak na chmurce

Od spodu hamak jest podszyty sprężystym polarem Minky, którego wypustki zapewniają jeszcze większą wygodę. Można go prać w wysokich temperaturach, a dla codziennego czyszczenia wystarczy przemyć go pod bieżącą wodą. Między materiałami znajduje się wyjątkowe wypełnienie - owata tapicerska, która dzięki swojej puszystości i miękkości jest porównywana do chmurki. To ona dopasuje się do ciał zwierzaków, zapewniając też dobry przepływ powietrza.

Staranne wykonanie

Kupując pojedynczy hamak z Krainy Tuptusia dla gryzoni, masz pewność, że Twoje zwierzaki będą z nim bezpieczne. Dbamy o to, żeby nie było w nim żadnych wystających nitek ani strzępiących się materiałów. Uchwyty do przywieszenia go zostały wykonane z wytrzymałej taśmy rypsowej, a mocne karabińczyki dostaniesz od nas gratis.


  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Materiał: minky
  • Materiał: Matt Velvet
  • Wymiary ok. 30 cm x 30 cm
  • Karabińczyki gratis
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: fretki, koszatniczki, królika, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question