• Kraina Tuptusia hamak podwójny z piwnicą „Leśne zwierzęta” dla świnki morskiej szynszyli

Hamak podwójny z piwnicą z materiału Velvet i minky. Różne kolory.

Rozmiar (2)
Kolor/Wzór
56.00
opak Add to wishlist
Delivery time to 7 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Dla każdego coś dobrego

Opiekujesz się świnkami morskimi, szczurami lub mniejszymi gryzoniami, którym wiecznie brakuje miejsca w kryjówkach? Powiedz stop kłótniom i podaruj swoim zwierzakom mebelek, na którym znajdzie się miejsce dla każdego - podwójny hamak z piwnicą. Jego daszek to idealne miejsce do obserwacji otoczenia przez jednego pupila lub „piramidy” stworzonej np. przez stado koszatniczek. Piwnica składa się z dwóch tuneli dopasowanych wielkością również do rozmiarów świnek morskich, szynszyli i szczurów. To wielofunkcyjne miejsce do odpoczynku.

Materiał zewnętrzny o ciekawych właściwościach 

Wykonaliśmy hamak z tkaniny Matt Velvet, na którą został nadrukowany efektowny wzór przyciągający wzrok gości. Jest to materiał tapicerski, wykorzystywany m.in. do obszywania mebli klasy premium. Jego charakterystyczne cechy to niezwykła miękkość i odporność na promienie słoneczne oraz częste pranie. 

Miękki środek

 Środek podwójnego hamaka z piwnicą wyścieliliśmy mięciutkim polarem Minky, który dzięki wysokiej gramaturze na długo zachowa swoje właściwości. Mimo regularnego mycia utrzyma swój kolor, nie straci wypustek, na których tak wygodnie się odpoczywa i pozostanie oddychający, nie pozwalając na przegrzewanie się małych organizmów. Za wypełnienie hamaka posłużyła owata, czyli puszysta, sprężysta i wytrzymała tkanina, która zapewni Twoim zwierzakom najwyższy komfort odpoczynku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie elementy hamaka zostały przyszyte mocnymi nićmi tapicerskimi, a jego uchwyty, wykonane z taśmy rypsowej, utrzymają bez problemu wszystkie Twoje zwierzęta. Nie znajdziesz w nim niebezpiecznych, wystających nitek. Do zamówienia dołączymy też wytrzymałe karabińczyki.


  • Materiał: minky
  • Materiał: Matt Velvet
  • Wymiary ok. 30x40 cm
  • Karabińczyki gratis
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: fretki, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question