• Kraina Tuptusia hamak podwójny z piwnicą „Leśne zwierzęta” dla świnki morskiej szynszyli

Hamak podwójny z piwnicą z materiału Velvet i minky. Różne kolory.

Rozmiar (2)
Kolor/Wzór
56.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Dla każdego coś dobrego

Opiekujesz się świnkami morskimi, szczurami lub mniejszymi gryzoniami, którym wiecznie brakuje miejsca w kryjówkach? Powiedz stop kłótniom i podaruj swoim zwierzakom mebelek, na którym znajdzie się miejsce dla każdego - podwójny hamak z piwnicą. Jego daszek to idealne miejsce do obserwacji otoczenia przez jednego pupila lub „piramidy” stworzonej np. przez stado koszatniczek. Piwnica składa się z dwóch tuneli dopasowanych wielkością również do rozmiarów świnek morskich, szynszyli i szczurów. To wielofunkcyjne miejsce do odpoczynku.

Materiał zewnętrzny o ciekawych właściwościach 

Wykonaliśmy hamak z tkaniny Matt Velvet, na którą został nadrukowany efektowny wzór przyciągający wzrok gości. Jest to materiał tapicerski, wykorzystywany m.in. do obszywania mebli klasy premium. Jego charakterystyczne cechy to niezwykła miękkość i odporność na promienie słoneczne oraz częste pranie. 

Miękki środek

 Środek podwójnego hamaka z piwnicą wyścieliliśmy mięciutkim polarem Minky, który dzięki wysokiej gramaturze na długo zachowa swoje właściwości. Mimo regularnego mycia utrzyma swój kolor, nie straci wypustek, na których tak wygodnie się odpoczywa i pozostanie oddychający, nie pozwalając na przegrzewanie się małych organizmów. Za wypełnienie hamaka posłużyła owata, czyli puszysta, sprężysta i wytrzymała tkanina, która zapewni Twoim zwierzakom najwyższy komfort odpoczynku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie elementy hamaka zostały przyszyte mocnymi nićmi tapicerskimi, a jego uchwyty, wykonane z taśmy rypsowej, utrzymają bez problemu wszystkie Twoje zwierzęta. Nie znajdziesz w nim niebezpiecznych, wystających nitek. Do zamówienia dołączymy też wytrzymałe karabińczyki.


  • Materiał: minky
  • Materiał: Matt Velvet
  • Wymiary ok. 30x40 cm
  • Karabińczyki gratis
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: fretki, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question