• Kraina Tuptusia hamak podwójny „Leśne Zwierzęta” dla szczura, koszatniczki, fretki

Hamak podwójny z materiału Velvet i minky. Różne kolory.

Kolor
59.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność

Hybryda dla najaktywniejszych 

Masz wrażenie, że Twoim koszatniczkom, szczurom, szynszylom, wiewiórkom, fretce lub innym pupilom nigdy nie kończy się energia? A może chcesz rozruszać swojego zwierzaka? Hamak podwójny to hybryda domku i pojedynczego hamaka, która sprosta Twoim oczekiwaniom! Po powieszeniu w wysokiej klatce lub wolierze zachęci do wspinaczki i pozwoli rozładować nadmiar energii. Mogą się na nim wylegiwać i bawić zarówno małe gryzonie, jak i fretki czy szynszyle. Zwierzaki uwielbiają obserwować otoczenie na jego daszku i odsypiać harce w jego wnętrzu.

Solidny Matt Velvet

W mebelku, który służy zarówno do odpoczynku, jak i zabawy, najważniejsza jest jego wytrzymałość. Do zewnętrznej strony podwójnego hamaka użyliśmy tkaniny tapicerskiej Matt Velvet, która dobrze znosi drapanie, a podczas prania nie traci swoich kolorów - umieszczony na niej nadruk długo będzie wyglądał jak nowy. 

Wygodny Minky

W środku podwójnego hamaka znajduje się miękki i wytrzymały polar Minky, używany m.in. do szycia akcesoriów dla dzieci. Dzięki swojej wysokiej gramaturze (380g/m2) zachowuje swój kolor i nie traci wypustek po praniu. Za wypełnienie hamaka służy owata tapicerska, która znana jest ze swojej puszystości, miękkości i lekkości. Połączenie tych materiałów pozwoli poczuć się Twoim zwierzakom tak, jakby wypoczywały na chmurce.

Bezpieczeństwo na wysokości

Hamak został wykonany z najwyższą starannością, tak, aby nie było w nim żadnych wystających nitek lub innych niebezpiecznych elementów. Zszyliśmy piętra mocnymi nićmi tapicerskimi, dzięki czemu możesz mieć pewność, że utrzymają one Twoje zwierzaki. Za uchwyty służy taśma rypsowa, która swoją strukturą zniechęca do gryzienia. Do zamówienia dołączymy wytrzymałe karabińczyki.


  • Materiał: minky
  • Materiał: Matt Velvet
  • Wymiary ok. góra: 30x30 cm, dół: 40x40 cm
  • Karabińczyki gratis
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: fretki, koszatniczki, szczura, szynszyli
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question