• Kraina Tuptusia domek kostka dwa otwory „Leśne Zwierzęta” dla szczura szynszyla

Domek z dwoma otworami z obniżonym wejściem. Różne kolory.

Kolor
82.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 6 opak

Domek dla każdego gryzonia

Nasz domek w kształcie kostki z dwoma otworami został zaprojektowany w taki sposób, żeby sprawdzał się w większych, mniejszych, wysokich i niskich klatkach. Jego miękkie, ale sztywne wypełnienie nie pozwala ściankom opadać, dzięki czemu może on służyć zwierzakom zarówno po podwieszeniu, jak i na podłożu - np. w klatkach modułowych. Wejścia do domku umieściliśmy na tyle nisko, żeby bez problemu korzystały z niego również świnki morskie i jeże pigmejskie.

Matt Velvet - rozwiązanie dobre dla Ciebie i Twojego zwierzaka

Szukając mebelków dla swoich szczurów, myszoskoczków, koszatniczek lub innych pupili, z pewnością zwracasz uwagę na jakość wykonania danych akcesoriów. Chcesz, żeby cieszyły Twoje oko, a przy tym jak najdłużej służyły Twoim zwierzakom. Wiemy o tym, dlatego do uszycia domku użyliśmy wytrzymałej tkaniny tapicerskiej Matt Velvet z przyciągającym wzrok nadrukiem. To przyjemny w dotyku, odporny na działanie słońca i częste pranie materiał. 

Wypełnienie miękkie jak chmurka

Do środka wszystkich ścian domku wszyliśmy gąbkę tapicerską. Dzięki niej mebelek utrzymuje swój kształt nawet wtedy, kiedy stoi w klatce bez podwieszenia. Gąbka tapicerska znana jest ze swojej miękkości i sprężystości - dopasowuje się do ciała nawet pod niewielkim naciskiem. Pomiędzy nią a odpoczywającym zwierzakiem znajduje się polarek Minky o gramaturze aż (380g/m2). To niezwykle przyjemny dla małych łapek materiał, który długo wygląda jak nowy. Możesz go prać w niskich temperaturach, a aby odpadły z niego wszelkie nieczystości wystarczy włożyć go pod bieżącą wodę.


  • Rozmiar: ok. 20x20 cm
  • Uchwyty z mocnej taśmy
  • Gratis metalowe karabińczyki do zawieszenia
  • Szyty nićmi tapicerskimi
  • Materiał zewnętrzny 1: Matt Velvet
  • Materiał zewnętrzny 2: Minky
  • Wypełnienie: sztywna gąbka tapicerska
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question